Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kerüljék be egy társasá...

Hogyan kerüljék be egy társaságba?

Figyelt kérdés

Na az a sztori hogy van egy társasag akikkel suli időben minden nap vagyok sétálhatok velük a városban együtt kajálunk. KB minden héten vannak házibulik de oda vagy moziba sehova se hívnak pedig tényleg jóba vagyok velük lehet csk idő kérdése mivel fel éve se vagyok úgy mond velük... A társaságba a fiatalabbakhoz képest egyetlen egy évvel vagyok fiatalabb. A hétvégéktol már rendesen félek tok depibe esek és egész hétvégén alszok meg telefonozok meg depizek

Legyszi segítsetek



2020. febr. 23. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg először a társaság egyik tagjával mélyebb kapcsolatot kialakítani, úgy nagyobb az esélye, hogy elhívnak programokra és befogadnak, mintha mindegyikükkel jóban vagy egy kicsit. Ha nincs olyan ember, akihez szívesen közelebb kerülnél,akkor gondold át, tényleg szeretnél-e ezzel a társasággal lenni.
2020. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziiii meg próbálom
2020. febr. 24. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor először hívd el őket te egy moziba vagy buliba, aztán már ők is biztos elfognak hívni.

Én is hasonló helyzetben voltam és nekem ez segített.

2020. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziiiii
2020. febr. 26. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!