Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MondoCon elmaradHAT a korona...

MondoCon elmaradHAT a korona végett?

Figyelt kérdés

Oké,lehet hülyének nézni.

Első sorban elmagyarázom mi az a MondoCon,ha esetleg olyan olvassa aki nem tudná.

Szóval ez egy Budapesten,Hungexpoban tartandó esemény ami Ázsiában foglalkozik(kultúra,zenék,filmek,anime)meg minden animációs dologgal.Rengetegen szoktunk lenni,sajnos nem tudom betippelni mennyien,de ha bemennél az egyik Csarnokba 2-őt nem tudnál lépni a tömegnyomor miatt.



A kérdésem nem félelemből teszem fel.Aki jártas a gamer világban,az már értesülhetett arról hogy a Riot Games,League Of Legends Budapesten tartandó LEC-et(Bajnokságot) lemondta.


A kérdésem nem konkrét hogy elfog maradni,arra vagyok kíváncsi hogy él e maradHAT?



2020. márc. 7. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen valószínü, hogy elmarad, nem azért mert Ázsiával foglalkozik, hanem mert tömegrendezvény és minden olyasmit lemondanak, ahol sok ember van egy helyen - koncertek, filmbemutatók, stb
2020. márc. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Mondo csinált erről is videót, remélem, sikerül jól belinkelni telefonról:

[link]

Ha nem: február 29-én, 20:00-kor tették fel a MONDO Facebook oldalára.

Röviden: egyelőre úgy néz ki, megtartják, de nyilván elmaradHAT, ha a helyzet úgy kívánja (ebben az esetben a jegyárakat visszatérítik).

2020. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Elmarad a tavaszi MondoCon.

2020. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat
2020. márc. 10. 11:05
 5/5 anonim válasza:
47%

szia, igen elfog maradni a mondocon. [link]

ma lett bejelentve

2020. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!