Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van rajtam kívül aki...

Más is van rajtam kívül aki már nem igazán tudja élvezni az online/multi játékokat?

Figyelt kérdés

Nem idegesít meg nem is veszem magamra, csak már irritáló az, hogy anyázás nélkül alig lehet egy meccset lejátszani. Mindegy, hogy az illető 8 vagy 28 éves, ugyanazt az alpári viselkedést tolják. Kb. ha nem egyből vagy pro, akkor ne is játsz kategória, hiába van rang/szint kiemelve... Persze, tudom, hogy több jó játékos csinál alter accokat, hogy tudjanak nokedlikkel játszani (és egyértelműen nyerni), csak gáz azért, hogy erre is verik magukat, meg kezdőket/újrakezdőket ellehetetlenítenek a szórakozástól...


Persze, régebben is voltak ilyen játékosok, de vhogy a többség normális volt, és nem ugrottak neki egy újoncnak, max kinevették. Volt afféle etikett, vagy nem is tudom minek hívjam...


Kiemelném, hogy nem azzal van a baj, hogy nem nyerek, vagy esetleg utolsó helyen állok, hanem a játékmenettel és a ki ha én nem hozzáállású játékosokkal.


Tudom, játszak akkor offline, csak hogy a botok egy idő után kiszámíthatóak/unalmasak, és jó ha van kihívás.



2020. márc. 7. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a barátaimmal játszom, úgy tök jó. Idegenekkel tényleg szar. Javaslom, keress normális embereket, akiknek van kedve az adott játékhoz és úgy próbáld meg
2020. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez melyik játék? LoL?
2020. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is lol-ra, vagy dotára tippelnék, azoknak híresen toxikus a játékosbázisa.

Erre megoldás igazán nincs, vagy elviseled az idiótákat, vagy nem játszol. Esetleg keress olyan játékokat, amikbek több ember játszik egyszerre (10v10, 15v15...stb pl war thunder, world of tanks), itt nem lehet egy embert kipécézni és ha valaki hisztizni kezd, azt vagy hatan oltják le egyszerre így az ilyen játékokban nem nagyon szoktak pattogni a kis csírák.

2020. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én, pedig régen nagy kocka voltam.


Ha néha megnyitom a LoL-t, akkor az első a /mute all, és ez szomorú.

2020. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a LoLt rég töröltem, mert annyi energiát sose fogok beleölni, hogy pro legyek, a többiek meg visítanak, ha valaki hibát ejt, még ARAM játékmódban is.


A Dead by Daylight játékot élvezem, mert ott játékközbeni kommunikáció szinte nulla, de a meccs utáni chatet rejtsd le, mert ott elszabadulnak a pofonok.


A lényeg, hogyha egyedül játszol és casual játékos vagy (azaz nem igyekszel nagy erővel a legjobbat kihozni magadból, csak lazán akarsz játszani), minden multi játékban meg fognak találni maguknak.

2020. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En tudom elvezni. Sot lassan 20 eve jatszom.

A megoldas: kihagyni a divatjatekokat.

Peldaul a #3 altal emlitett WoT is elegge toxikus tud lenni mert nepszeru, mig a War thunder-el kevesebben jatszanak, es nehezebb jatek, igy a verpistikek is sokkal kevesebben vannak.

2020. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!