Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha az USA-ban megszólított...

Gáz ha az USA-ban megszólítottak és én angolul válaszoltam, de kiderült, hogy magyarok?

Figyelt kérdés

Benzinkúton voltunk, talán beszóltam valamit a páromnak a kocsiba magyarul. Mellettünk tankolt egy nő és mosolyogva rámköszönt “hello”. Én azt hittem hogy ez angolos hello volt és visszaválaszoltam neki, “hi, how are you?” Aztán elkezdett nevetni és mondta magyarul, hogy maradjunk az anyanyelvnél az könnyebb lesz :D

Nagyon hülyét csináltam magamból így mások előtt, meg a csaj előtt? Próbáltam felvenni az ottani udvarias stílust csak. Nem akartam nagyzolni hogy angolul beszélek vagy ilyenek.


2020. márc. 9. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csináltál hülyét, tök menő sztori 🤣
2020. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne, ha itthon történik, Amerikában nem az, nem volt rájuk írva, hogy magyarok, meg ott nem is számít rá az ember, hogy pont magyarokkal fut össze.
2020. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális külföldön, csak kb. 15 millió magyar van a világon szemben a 7 milliárd többi emberrel. Én Lengyelországban (Krakkó) egy kisebb turistacsoporttal beszélgettem el angolul, aztán kiderült véletlenül, hogy ők is magyarok.
2020. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, miért kellene aggódnod?

Jó sztori. Velem ugyanez történt Csehországban.

2020. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyu én Athénban az Akropoliszon hagytam el a kalapomat (elfújta a szél) de két lány elkapta és visszaadták. Nagy boldogan megköszöntem hogy "thank you very much!", mire ők annyit mondtak hogy "you're welcome" és továbbmentek. Mikor elsétáltak, hallottam hogy az egyik mondta a másiknak hogy "francba majdnem lett egy király kalapom!"


Szerintem az ilyen sztorik inkább viccesek mint gázak.

2020. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos sztorik ezek. :-)

A Földön bárhol bele lehet futni magyar emberbe/emberekbe, de tényleg.

2020. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!