Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Posta lesz még holnap?

Posta lesz még holnap?

Figyelt kérdés
Csomót kiizettek már, utánvétesek meg bent vannak.
2020. márc. 16. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, 3-ig.
2020. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Barnabas333 ***** válasza:
Ma még volt, csak már oda is fokozatosan lehet bemenni mint a gyógyszertárba...
2020. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, pedig csak podtafiókhoz akartam menni
2020. márc. 16. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 A 3 órai bezárás nem csak a boltokra, vendéglátóhelyekre vonatkozik? Azt nem olvastam sehol, hogy rövidített nyitvatartással lennének nyitva a posták, bankok is, pedig direkt rákerestem mindkettőre.
2020. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudtok azóta újabbat? Ti bemennétek? Nagyon hajt a vevő a csomag miatt, hogy szeretné megkapni. Végülis egy perc lenne fepadni, csak már itt falun így is furán néztek, hogy kimerészkedek.
2020. márc. 17. 03:57
 6/7 anonim ***** válasza:
A rövidített nyitvatartás mindenre vonatkizik, ami nem élelmiszerbolt vagy gyógyszertár.
2020. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akit érdekel, 3-IG TARTANAK NYITVA A POSTÁK!


Fuu de már tegnap kioktattak a sorban állók, mert bementem w tértivevényes levélért, de ma meg... A postás nő okoskodott, mert csomagot adtam fel... Miért nem ér rá... Mondjuk mert kifizette, hajtja és fél, hogy bezár a posta is...

2020. márc. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!