Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szinte az összes híresség...

Szinte az összes híresség drogozik, iszik. Miért jó ez?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Próbálj meg úgy élni, hogy mindenki rád van szállva és mindenedbe beleköt. Én ugyan nem vagyok híresség, de voltam eleget bullying áldozata, hogy tudjam, milyen, mikor te vagy terítéken és mindenki azt nézi, hogy mit csinálsz rosszul. Vagy kiforgatja a szavaidat, pletykákat terjeszt rólad, széttiporja a méltóságod és ha ki akarsz lépni, arról is teóriákat gyárt, hogy na vajon miért.


Kb ezt jelenti a hírnév, főleg bulvár szinten. Ha emellett pénze is van az embernek, akkor meg aztán főleg van miből venni dolgokat, amik elterelik a figyelmét erről

2020. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Jó, figyelj! Van az embernek egy nyelvbotlása már azt mondják, hogy be van állva. Erről ennyit
2020. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Senkit nem kényszerítettek arra, hogy ezt az életet válassza. Felnőtt emberek, tudták mivel jár a hírnév,mégis sztárok akartak lenni. Nem is értem.
2020. ápr. 18. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 És ez ok arra, hogy felnőtt emberként drogozzon? Sokkal súlyosabb bajok vannak fejben, kicsi elszálltak a földről.
2020. ápr. 18. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyomás,a sok pletyka,támadás,kapod az ívet instán,facen az újságokban is,beléd állnak.

Sokan nem tudják ezt kezelni,csak így sajnos,egy fajta menekülés a valóságból meg lelki gyengeség.


Nem minden híresség züllik el,pl: Friderikusz nem igen piál,drog meg pláne nem.

Van aki erős lelkileg mentálisan róluk lepereg csak a pozítiv dolgokra figyelnek.

2020. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mind. AMúgy gondolom ihletszerzés miatt, mint régen az írók, akik az akkori korban "csak" piáltak.
2020. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azt mondtam, hogy nem mindenki drogozik. Annyira nyomatják ezt a minden híresség drogozik dumát, hogy mindenkire ráhuzzák. Álmos, beteg: be van szivva. Hülyéskedik, lendületes :speed, kokain.
2020. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!