Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a sok önimádó ember...

Mi ez a sok önimádó ember instagrammon?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam instagramra azelött nem volt instám ,de még annó gimiben jöttek az ismerősöktől a szokásos hülye dumák hogy jézus neked nincs is instád hogy hogy még élsz? meg hogy akkor te nem is vagy ember meg ilyesmi , aztán rá pár évre most regisztráltam és amit ott látok az kiábrándító

mindenki csak magával van elfoglalva mindenki azt hiszi hogy ő ott a világ közepe mindenki a félmeztelen testéről posztolgat naponta legyen csaj vagy srác pedig még itt sincs a nyár , és nem is fitnesz modellek vagy vagy modellek hogy a munkájuk miatt kellene ilyen posztokat kitenniük ,természetesen mindenkinek szive joga hogy mit posztol a saját oldalára de én pl nem tudnám elképzelni hogy naponta a félmeztelen testemről posztoljak úgy hogy nem vagyok modell vagy ilyesmi ami miatt a munkám ezt meg igényelné , pedig én is naponta több órát edzek és elég jó testem van sokszor jobb mint azoknak akik magukról posztolnak,és a ledurvább hogy nem csak a 20 -on évesek csinálják ezt hanem egyre több a 30 40 vagy akár 50 éves is ,nem azt mondom hogy ennyi idősen már nem lehet ezt tenni hanem itt maga a mértéken van a hangsúly , és sajnos egyre több az ilyen nárcisztikus önimádó ember akik mindent háttérbe helyeznek maguk miatt pedíg még sokan nem is tettek le semmit vagy anyit az asztalra hogy így viselkedjenek , nektek mi a véleményetek erről ?


2020. ápr. 20. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Sokan az instagramon próbálnak önigazolást kapni, hogy ők igenis jó pasik/csajok, a lájkok/követők számában mérik magukat.


Torz világ ez. Annak ellenére, hogy az internetnek rengeteg előnyös hozadéka van, én néha elgondolkodom azon, mennyivel is boldogabb voltam gyerekként, internet nélkül. Amikor nem csak egy Facebook profil voltam, hanem húsvér ember. Amikor még az emberek találkozni is akartak egymással, nem csak a chatben merült ki minden.

2020. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Minden közösségi oldalon vannak ilyen defektes emberek. Tiktok, Facebook, Insta, Snapchat (ott inkabb a dickpic xd) stb...

Így akarnak követőket szerezni meg likeokat hogy félmeztelen képeket tesznek ki. Van persze normális rétege is az instának.

Az önimádás meg hát... az nem csak az instagramon de az életben is jelen van sok embernél.

Engedd el ezeket, fölöslegesen idegesíted magad vele.

2020. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem idegesítem magam ezen, csak kiváncsi vagyok más véleményére
2020. ápr. 20. 23:36
 4/5 A kérdező kommentje:
1 es amúgy igen én is ezen gondolkoztam hogy amikor én még általánosba jártam a 2000 es évek elejében még nem nagyon volt net meg közösségi oldalak csak kialakulóban és mennyivel más volt, ma meg minden ezek körül forog , konkrétan a párválasztásnál sok fiatalnak ez a fő szempont hogy hány követője van meg lájkja meg ilyesmi
2020. ápr. 20. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő embereket követed.


Amúgy sokan az alapján próbálnak értékrendet összeállítai, hogy hány követőjük van egy közösségi oldalon.

2020. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!