Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Egy játékban élek.

Mit tegyek? Egy játékban élek.

Figyelt kérdés

21/F

Nincsenek barátaim, csak játékba. De ő velük is rosszba vagyok. Egész tavaly nyáron kezdődött mikor elkezdtem játszani a játékkal, és egy bandába bevettek, és összebarátkoztunk.(ők is a játékban élnek)

Eddig voltak haverok, mára 1 sincs. Egyre több időt töltöttem ott. Nem akarom ezt az életmódot élni. Hogy kezdjek el újra élni?



2020. máj. 9. 15:35
 1/6 anonim válasza:
66%
OK, most a Covid miatt nem aktuális, de menj el egy futóklubba. Lesz haverod dögivel és még csajod is.
2020. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki új hobbikat, bulizz, legyél kedves másokkal és becsüld meg őket természetesen CSAK a járvány után, addig is rendelj önfejlesztő könyveket és olvasd őket. Valamint sok sikert az ismerkeséshez.
2020. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

masik jatekokkal is kitudsz szakadni ebbol konyebben, persze nem multikkal, mert ott inkabb az online kapcsolatokhoz kotodsz


Ez tetszik "velük is rosszba vagyok"


most komolyan:D


meg aztan filmeket sorozatokat is nezhetsz


ezekkel fokozatosabb konyebb az atmenet, amugy pedig lehet van olyan online ami boldoga tenne, csak nehez megtalalni


mindeg kerdezd meg magadtol: "Mi az amit akarok?"

meg kell tudnod


21evesen van munkad? Mert ha mukodik akkor hajtani kell benne hogy szorhasd a penzt


Emlitett sportolashoz meg semmi sem kell, csak belevagni ha birsz (egeszseged nem gatol, de igazabol ilyen nincs, amid mozog azt mozgatod)

2020. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%

Szia!!! Először is abba kell hagynod a játékot...Ehhez el kell terelned a figyelmedet, le kell kötnöd magad vmi mással. Pld tarts állatot (kutya,macska,ha hörcsög, bármi) vagy olvass könyvet, kezdj el vmi sportot, tanulj nyelvet, vagy BÁRMI,ami érdekel ;-)

Ha ezeket elkezded, az új barátok kvázi adva lesznek :-)

(Ezt úgy értem, h tegyük fel szeretsz önkénteskedni, elmész egy menhelyhez, ahol találkozol olyan emberekkel akik szintén szeretik, tegyük fel, a kutyákat, együtt önkénteskedtek, beszélgettek, közös az érdeklődési körötök, barátok lesztek :-) )

2020. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

RtX

2020. máj. 10. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a játék neve? Sikerült?
2020. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!