Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pay Palen lehet felhasználót...

Pay Palen lehet felhasználót tiltani, mert sorba egyre nagyobb összegekkel fizetési kérelmet küldözget nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


Ott a sztori, és feladtam neki, úgy, hogy 2000 forinttal kevesebbet kaptam, péntek délután küpdte el, hogy a héten feladom neki... Erre beteg is vagyok, meg szombat óta fenyeget, hogy visszakéri, meg 5 percenként írogat... Tudtam, hogy ha elküldöm neki, akkor is visszakéri! Meg meg akartam egyszer kapni a maradék összeget, plusz a postát...


Ma hajnalban kaptam egy fizetési kérelmet 32 svájci frankról, amit 11.300-nak vált a Pay Pal. Visszautasítottam. Erre most 35 svjáci frankot követel már, miközben feladtam neki tegnap...


Erre ír egy emailt, hogy addig követelem vissza, még vissza nem adod, vagy jelentelek pay palnek... Semmilyen postaköltséget, meg az egész összeget sem adta meg, pluszban hétvég~n nincs postam, meg főleg SVÁJCBA!


Amilyen beteg, ezt eljátsza egyre nagyobb összegekkel mindig...


Nem vagyok ebayes, felőlem jelentsen, ott az ajánlott szelvény... Mindenképpen ez volt a célja, hogy visszakéri...


Kimentem a pénzem, még nem írták jóvá a számlámon, és utána törlöm. Amíg él ez a számla, ez küldözgetni fogja a fizetési igényeit... Amúgy is, soha többet Pay Pal...



2020. máj. 14. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lehetne tiltani.

Én csinálnék új paypalt és arra, vagy bankszámlára menteném le a pénzem.


Volt már olyan, hogy eladtam valamit 50-60e ft értékben, megkapta a vevő, majd visszakövetelte a pénzt.

A paypal úgy ítélte vissza kell küldenie nekem a terméket, és nekem visszafizetnem az árát..

Nem küldte vissza. A terméket és a pénzt is akarta.

Azóta csak friends&family opcióban fogadok el paypalen pénzt. Azt nem tudják visszakövetelni.

2020. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!