Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Netflixen az első hónap...

Netflixen az első hónap tényleg ingyenes ?

Figyelt kérdés

Tehát nem család nem ámítás?

Beregisztrálok megadom a bankártyám,utána hol kell lemondani?

Kiszeretném próbálni,a családban úgyis van 5-6 bankártya meg email cím :D



2020. máj. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
A Netflix parasztvakítás. Kb. egy év elteltével az összes új sorozat fel szokott kerülni valamelyik ingyenes videómegosztóra.
2020. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Valóban ingyen van egy hónapig. Azért kell megadni előre a bankkártya adatokat, mert arra számít a netflix, hogy megszereted és megtartod vagy elfelejted, hogy pénzbe kerül és majd automatikusan levonja a havidíjat. De le tudod mondani bármikor, ha számítógépről belépsz az egyik menüpont kb 2 kattintás az egész. Én nemrég mondtam le, mert meguntam
2020. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

"vagy elfelejted, hogy pénzbe kerül és majd automatikusan levonja a havidíjat"


3 nappal a próbahónap lejárta előtt kapsz tőlük emailt, hogy ne felejtsd el lemondani, mert különben pénzbe kerül. Nem felejted el.

2020. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Valóban így van, de szerintem nem érdemes fizetni érte, 10-ből legalább 7 film fent van a neten is csak meg kell azt keresni,simán csak fogja valaki és fel tölti.
2020. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen az. Én nagyon szeretem, főleg a sorozatok jók. Nyelvtanulás szempontjából tökéletes.
2020. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a netflix találta fel a spanyolviaszt. És bár nekem van előfizetésem, és sorozatbarat illetve ncore tagságom is, mégse mondom le. Netflixen megnézni bizonyos sorozatokat sokkal egyszerűbb mint letölteni, vagy éppen kismillió reklám után rossz minőségben nézni ugyanazt. Persze ha szinkronosra vágysz, akkor nem jó helyen jársz. Elvétve találni csak szinkronos filmet, azok többsége is régebbi, és nem saját Netflixes. Sorozatoknál már több van szerencsére.

Kérdésedre válaszolva: igen, az egy hónap ingyenes, és kapsz 3 nappal a lejárta előtt egy e-mailt, hogy ha nem akarsz fizetni rá, lemondhatod.

2020. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!