Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van, hogy ha egy fiú...

Miért van, hogy ha egy fiú azt mondja, hogy tetszem neki, én nem tudok nemet mondani?

Figyelt kérdés
Eddig minden esetben ha egy fiú bevallotta,hogy tetszem neki, én olyasmit válaszoltam, hogy "ja, te is nekem". Pedig általában ez nem így volt. Viszont az összes esetben szörnyen végződött, és mindenkinek csak rosszabb lett... Most van egy nagyon kedves fiú barátom, és érzékelem rajta azt, hogy tetszem neki, és már előre félek. Hogyan tudnék ezen változtatni? Nem akarok több barátságot így tönkre tenni.

2020. máj. 24. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom. Tetszel nekem!


Randizunk?

2020. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Ja és küldesz képet magadról?
2020. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Nekem is tetszel! :-D
2020. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szeretethiányos vagy.
2020. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Félsz nemet mondani, valószínűleg nem tanították meg hogyan kell...

Ezzel magadnak, és másoknak is ártasz, hisz azt mondod amit hiszel, hogy hallani szeretne a másik fél, de a nonverbális komunikációval, és a cselekedeteiddel, akaratlanul is de elárulod magad, ezzel önbizalomhiányt okozva a másik félnek.


Az agyad ezt tanulta .eg, de az agyad folyton folyvást fejlődik, tanul.

Gyakorolj nemet mondani.

Mielőtt valakinek válaszolsz, várj,, gondolkozz el mit akarsz, és csak azt mond el.


Legközelebb ha jön egy pasi, azzal hogy tetszessz neki, mond meg, hogy egy nap kell, hogy válaszolj neki.


Kezdetnek gyakorlás képp küld el az összes kangörcsös troll válaszolót a fancba, ha már viselkedni nem tudnak.

2020. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem, ilyenkor érzi azt az agyod, hogy fontos vagy és pozitívan kell válaszolj.

Nem ismerlek, nem akarlak megbántani. Vannak olyanok, akik a szürke napjaikat élik és nem érzik magukat fontosnak a világban (nem mindig ismerik be). Ők egy ilyen mondatra, hogy: "Tetszel nekem, járunk?" nem tudnak nemet mondani, mert ilyenkor érzik azt, hogy fontosak valakinek számítanak.

2020. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretet hiány és nincs elég önbizalmad. Lehet, hogy olyasmi történt veled ami miatt ilyen problémák adódnak mert nem érzed fontosnak magad. Ha te nem is emlékszel rá a tudatalattid tárolja csak azt kell kideríteni mi történt ami miatt ilyen lettél.Ha nem tudsz egyedül meg változni önbizalom és szeretned kell magad mert ha te elégedetlen vagy magaddal mit vársz másoktól, akkor kérj segítséget szakembertől.
2020. máj. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!