Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyáron EFOTT-ra mennétek vagy...

Nyáron EFOTT-ra mennétek vagy gólyatáborba szeniornak?

Figyelt kérdés

Valószínűleg az egyetemi gólyatábor egybe esik a fesztivállal, Flo Rida miatt mennék főleg, de táboroztatni is mennék. Igaz, a gt-ről még nincs pontos információ, de ha fesztiválok meg lehetnek tartva, akkor nem hiszem, hogy ez akadály lenne és ütközne a két program.

Szavazást is közzé teszek, de indokoljátok is meg a véleményeteket, köszönöm! :)



2020. jún. 2. 20:02
A kérdező szavazást indított:
EFOTT
Gólyatábor
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Gólyatábor limitált számú van az életedben, akár táboroztatóként is, fesztivák viszont szinte végtelen.
2020. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Gólyatábor nagyobb és személyesebb élmény és emlék szerintem. Új emberek, jó programok stb. Nem mindig van lehetősége az embernek eljutni ilyenre. (értem, hogy szeniornak mennél, de szerintem majdnem hasonló élmény, mintha gólyaként mennél)


Oké, valakinek a fesztivál is hasonló, de fesztivál tutira van minden évben.


Tuti a gólyatábort választanám.

2020. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a fesztivált választanám. Nem voltam gólyatáborban. (Még 2013-ban kezdtem az egyetemet.)

Semmilyen hátrányom nem származott belőle. Volt ezer más buli a 3 év alatt, viszont Flo Rida koncertre lehet nem jutsz el újra egy hamar. Én anno megbántam, hogy kihagytam az akkori nagy kedvencem, Lady Gaga koncertjét, mert azóta sem jött Magyarországra...

2020. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, én is most kezdem az egyetemet, hatalmas fesztiválozó vagyok, (tavaly több helyen is dolgoztam-buliztam), imádom a feelinget, és nehéz olyan más dolgot mondani amiért helyettük másra mennék, de a gólyatábor egyszer van az életedben, remek lehetőség ismerkedni, ahogy előttem is írták a fellépők is minden évben váltakoznak vagy pár évente, de ez olyan mint a ballagás-egyszeri és ismételhetetlen

(Amúgy nekem is volt kedvenc előadóm akit nagyon vártam pl a Szigeten és hatalmas csalódás volt)nem tudhatod milyen lesz a koncert se

Gólyatàbort választanám

2020. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!