Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen programot lehet csináln...

Milyen programot lehet csinálni a vírus idején?

Figyelt kérdés

Eddig szinte 2 hetente rockkoncertekre jártam, a nyárra is beterveztem egy csomó fesztivált de semmi sem fog összejönni most.

Már nagyon hiányzik valami szociális program, mindennap kicsit egyedül érzem magam, mert barátaim nincsenek, viszont van egy kapcsolatom. A volt legjobb barátnőmmel tavaly összevesztem elég durván, vele elég sokat buliztunk és társaságba is beletudott vinni, de nemigen lehet megmenteni a barátságunk mert azóta még jobban összevesztünk nemrég. Olyan városban élek, ahol nagyon nincs sok lehetőség. Most nem tudok menni se koncertre, csak úgy simán másokkal házibulit se tudok tartani mivel nincsenek barátaim, fogyókúrázok ezért a kajálós programok is kivannak lőve, nagyon más lehetőségem nem maradt csak elmenni "shoppingolni". (Amit eléggé unok már)

Nagyon vágyom már vmilyen szociális programra, elég egyhangúnak érzem így a napjaim, pedig itthon jól eltudom foglalni magam, a karanténnal se volt bajom.



2020. jún. 5. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
A koncertek nekem is hiányoznak, pedig valószínűleg öregebb vagyok nálad. Keress egy csávót, úgy gyorsan pereg majd a nyár....
2020. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csávó van már.. 😅
2020. jún. 5. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Akkor baj van, ha így is unatkoztok...
2020. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy csomó ingyenes online workshop van mindenféle témákban, nekem legalábbis folyton ajánlgat ilyeneket a Facebook és volt már, hogy részt is vettem rajtuk. Keress valamit, ami érdekel és jelentkezz rá!
2020. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!