Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak felnőtteknek szóló...

Vannak felnőtteknek szóló szabad szakkörök/közösségek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan szokták írni ebben és a párkapcsolatok témakörben is, hogy érdemes eljárni e hobbidhoz vagy érdeklődési körödhöz kapcsolódó körökbe vagy közösségekbe és ott nagyon jól lehet ismerkedni, barátkozni, beszélgetni emberekkel. Ez jól hangzik és el tudom képzelni, hogy ez egy tényleg jó dolog lehet. Viszont én sportokon kívül (de még itt is inkább csak termekhez és egyesületekhez kapcsolódóan látok inkább közösségeket, tehát nem amolyan szabadon szerveződött csapatok vannak) még soha nem találkoztam ilyen lehetőséggel (teszem azt valamilyen kézműves vagy kreatív hobbi, olvasás, fotózás, főzés, sütés, nyelvtanulás/gyakorlás - és nem tanfolyam stb., tehát klasszikus hobbik), ami felnőtteknek szól és nem kimondottan gyerek vagy idős/nyugdíjas program. A köztes korosztályban vagy fiatal felnőtteknek szerintem nem nagyon vannak ilyenek, de lehetséges, hogy ez csak az én környezetemben van így. Kíváncsi vagyok, hogy nektek ezzel mi a tapasztalatotok :)
2020. jún. 7. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig vannak, talán azért nem találkoztál velük, mert nem néztél körbe a művelődési házak tájékán
2020. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt biztosan tudom, hogy nálunk nincsen ilyen helyben sehol. Viszont más városokban csak az interneten kerestem és személyesen nem jártam körbe az intézményeket stb., mert gondoltam már modern világot élünk és így jut el a legkönnyebben az emberekhez.
2020. jún. 7. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudjuk merre élsz, és milyen közösség lenne jó - így nehéz lesz segíteni. Ahol van valami, az rendszerint fent van a neten, a közösségi ház honlapján. Talán úgy keresd, hogy az elérhető városokban van közösségi / művelődési ház, és a honlapjukon nézelődj.
2020. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem abból a célból tettem fel a kérdést, hogy ti írjatok konkrét lehetőségeket számomra. Szimplán kíváncsi vagyok rá, hogy ténylegesen vannak-e ilyenek, ti ismertek-e ilyet, esetleg ti magatok jártok-e valami hasonló közösségbe.
2020. jún. 7. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Meetup

Jarok turazni, egy zenei csoportba, kiprobaltam korust, es meditacios kort is.

2020. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Varró tanfolyam van csomó helyen, főző tanfolyamok is, fotóklub, idegennyelvű beszélgetőklub is.

De lehet csak rossz helyen laksz.

2020. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs a kornyeketeken semmi (bar a telepules honlapjan biztos talalnal valamit) ... szervezz te magad. Alakits valamilyen barati kort egy tema kore, hirdesd meg polgarmesteri hivatal honlapjanak lakossagi oldalan es maris van sajat barati korod.
2020. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Facebookon is szervezhetsz programokat
2020. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg az a baj, hogy rossz helyen lakom. A város honlapját néztem, de nem találtam semmit. Lehet az lesz, hogy megpróbálok én szervezni :)
2020. jún. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!