Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne jobb a kifejező...

Hogyan lehetne jobb a kifejezőképességem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy élő beszédben nehezen tudom kifejezni amit mondani szeretnék. Ha sikerül is, akkor is csak minimális szókinccsel.

Sokat olvasok, szeretek is olvasni. Nem mondanám, hogy feszélyezve érzem magam, mert családi körben is nehezen fogalmazom meg a lényeget.


Azért probléma ez nekem, mert olyan a munkám, hogy ügyfelekkel kell együtt dolgoznom, és már többször kerültem kínos szituációba



2020. jún. 8. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél többet kell beszélgetni aztán majd alakul,legalább is én mióta több emberrel beszélek egyre jobban megy a beszéd és a kifejezés, ne görcsölj csak lazán,ehez időre van szükséged de egy idő után sokkal jobban fog menni.
2020. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!