Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha anyum nem...

Mit tegyek, ha anyum nem enged el az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Ma délbe visszük vissza a könyveket, meg bizonyítvány osztás is lesz. Két osztálytársam elhívott magukhoz (a lakhelyem melletti faluba, ahol ők laknak), hogy bizonyítvány osztás után menjünk haza, majd délután 2 körül mennénk sütizni. Hívnak még 4 fiút is, akiket én nem ismerek. A fiúkról anyám nem tud, de nem is kell tudnia. Nem hajlandó elengedni, mert hogy én ne bandázgassak egy másik faluba.


Eddig azért nem mentem sehova, mert nem hívott senki, eléggé zárkózott voltam, most pedig megnyíltam. Erre nem enged el. Már többször leültem vele, beszélgettünk, tök normálisan elmondtam neki, ha az kell, hogy fél óránként írjak neki messengeren, hogy minden oké, akkor megteszem, csak engedjen el. De így se hajlandó elengedni. Mit tegyek?


16 vagyok.



2020. jún. 12. 00:13
 1/6 anonim válasza:
9%
Ez nem normális amit anyud csinál.....az a normális(itt nalunk) hogy éjjel megyünk bulizgatni hasonlók.... 14F.... Ja... Szokj meg
2020. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen túlfét, ami talán érthető is..


Az biztos, hogy az elsőre ne hallgass


Mondd neki, hogy nem kell aggódni, rendben lesz minden, nem kell aggódnia, na meg tedd hozzá a fél óránként írsz dolgot is, hátha..

2020. jún. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

#1:

Nem mindenki ilyen szüleit divatból gyűlölő utcagyerek, mint te.

2020. jún. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Szökj meg. 16 évesen már az országba egyedül jarkaltam. Majd bele törődik
2020. jún. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Első, nem akarlak lelombozni, de ti maximum azért bandázgathattok 14 évesen éjszaka, mert a szüleitek nem szeretnek titeket annyira, hogy érdekelje őket, mi történhet veletek... ez az igazság.


Amit a kérdező anyja csinál, abnormálos túlféltés, amit a tieid csinálnak, az meg abnormális közöny.

2020. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem, hogy 12 vagy. 16 évesen már illene elengednie főleg ha nem éjszakába nyúló a dolog.
2020. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!