Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ugye milyen jó ötlet lenne...

Ugye milyen jó ötlet lenne benépesíteni egy lakatlan szigetet, ahol csak nők élnének?

Figyelt kérdés

Mentesen a gonosz, érzéketlen férfiaktól.


Mi nők boldogan és békésen élnénk együtt, nélkülözve bármilyen erőszakot.



2020. jún. 22. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%

Én szigorítanám azzal, hogy -mivel mindenért a férfiakat szidják- csak olyan tárgyakat vihetnének magukkal oda, amit nők találtak fel.

(Tehát mind a hármat...)

2020. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Az én munkahelyemen javarészt nők vannak. Olyan cicaharcok vannak időnként, ne tudd meg...

(én is nő vagyok, de én ezekből kimaradok)


Na most vegyünk egy szigetet, sokkal több nővel.


Plusz na, hiányozna a párom, öcsém és a családom többi férfitagja, haverjaim...

2020. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Rémálom lenne, menekülnék egy ilyen helyről. Egy csapat férfigyűlölő nők, akik a saját életüket nem tudták elrendezni társaságában egy lakatlan szigeten? Jézusom...

21/L

2020. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Azokat kellene összeereszteni egy lakatlan szigetre, akik képesek egy nemet általánosságban utálni, függetlenül attól, hogy az azonos-e a saját nemével vagy eltér.

Mi normálisak megvagyunk nélkületek. Dolgoztam már nők között, férfiak között, nődomináns és férfidomináns munkahelyeken is, ha normális a közösség, jól működik, ha hülyék vannak többségben, akkor problémák vannak, lényegtelen a nemek aránya.

2020. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
És mégis hogy fogjátok benépesíteni? O.o Mesterséges megtermékenyítés az oké.. de lakatlan szigeten nem lesz donor sem...
2020. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%

5:

Már van egy ilyen sziget. Sajnos lakatlan, mert akinek magas az érzelmi intelligenciája és az intelligenciája is, annak nincs baja a világgal. Nem akar elvonulni oda, mivel mestere az asszertív kommunikációnak, bármely konfliktus helyzetet megold, képes boldogulni és másokat is segíteni. Akik meg oda vágynak, azok nem ütik meg a lécet.

2020. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

"Mi nők boldogan és békésen élnénk együtt, nélkülözve bármilyen erőszakot.":

Ezt komolyan írtad, van már tapasztalatod is róla?


menj el egy olyan munkahelyre, ahol csak nő vannak, na ott láthatsz igazi pankráció vb.-t. Még, hogy erőszakmentes közeg...

2020. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

Én dolgoztam olyan melóhelyen pasasként, ahol rengeteg nő volt, és nagyon jól elvoltak egymással a csajok, nem volt semmi probléma.

Élmény volt hallgatni amikről beszéltek, meg bármit is csináltak.

Olyan munkahelyem se lesz többet. :(

2020. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy a kérdező nem nő.

De egyébként nem tudom, lehet, velem van a probléma, de én csak normális lányokat ismerek. Ha a barátnőimmel vagy a lány munkatársaimmal zárnának össze, semmi bajom nem lenne.

2020. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!