Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért esek vissza mindig a...

Miért esek vissza mindig a nullára?Ezzel más is így van?

Figyelt kérdés
Állandóan vissza esek a nullára.Általánosban állandóan váltogattam a lovardákat,a barátok is csak jöttek mentek,a suliban se találtam a helyem.Úgy voltam vele hogy na majd a gimi.Erre most itt vagyok 12.esen,volt vagy 5 barátom mind egy energiavámpír volt és ők is hagytak el,volt egy pasim aki erőszakosan irányított,a suliban az osztályközösségbe a dugás a belépő meg a kibeszélés,lovardában meg szintén megint nem haladok sehova.Lassan kapuzárási pánikom van a felnőtt élet miatt...érdemes félnem a felnőtt kor miatt?

2020. jún. 30. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapunyitási pániknak hívják :D

Egyébként nagyon sokszor fogsz még visszapattanni a startvonalra. Én is így jártam minden iskolaváltásnál (négyszer váltottam, plusz egyetem), minden költözésnél (amiből volt 9 darab a 25 évem során), minden új munkahelynél, amiből szintén volt vagy hat... Mostanra már sikerült valamit "letennem az asztalra", végzettséget szereztem, elhelyezkedtem, jött a koronavírus, visszadobott megint a startvonalra, egy gyorsétterembe tudtam elmenni dolgozni, mint mikor 16 voltam... Elpanaszoltam ezt egy ismerősömnek, akinek a vállalkozása esett vissza annyira, hogy a csőd szélén táncol - már meg sem hatja a dolog, miután egyszer már csődbe ment 2009-ben.

Van ez így. Fel kell állni.

2020. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon sajnálom és köszi a választ.Igazából nem vagyok az a típus aki feladja könnyedén és eddig ha arról volt szó hogy újrakezdek mindent volt hozzá kedvem de most annyit csalódtam az emberekben és a környezetemben hogy a kedvem is elment mindentől mert nem érzem hogy ez alatt a 12 év alatt jutottam volna bármilyen szintre.Olyan érzés hogy a környezet és az emberek mindig változnak de a folyamatok sose 🤷Egyes egyedül megmaradt és érdemes változást csak magamon látom mert máshogy állok a dolgokhoz.
2020. jún. 30. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Logikailag az esik ugyanoda mindig vissza aki vagy ugyanugy csinal mindent mint elözöleg, es nem vàltoztat, vagy vàltoztat de azok is hibàs lèpések.
2020. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha te változtál és fejlődtél, akkor máris van valami, amire büszke lehetsz.

Meg nem is muszáj azonnal megráznod magad, ha el vagy keseredve, akkor szerintem nyugodtan nyalogasd a sebeid kicsit, néha jól esik az az embernek. Csak hosszútávon nem érdemes belemerülni az önsajnálatba.

2020. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3.nak:Hát igen én is gondolkodtam ezen és továbbra is figyelem miben fejlődhetek...de most rakott ki az egyik barátnőm azért mert nem mentem el a szülinapjára mert nem mertem lázasan 4 órát utazni...



4.nek:Igen igazad van lehet hogy most tényleg az kéne hogy egyedül legyek kicsit....


De igazából most tényleg felnőtt kortól félek mert ott nincs egy előre látható közeg ahol korombeliek lesznek stb stb.Ott azt se tudom hogy barátok szerzése hogyan működik 😅Én mindenkin azt látom hogy megmaradt abbol meg abbol az idoszakbol a haverja...

2020. jún. 30. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!