Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki csak a szép lányokkal jófej és kedves, a csúnyábbakkal meg bunkó?

Figyelt kérdés
Elvileg felnőtt, tanult emberről van szó.. de így megkérdőjelezem ezeket.
2020. júl. 4. 16:00
 1/7 anonim válasza:
82%

A "szép" és a "csúnya" relatív, kinek ez kinek az...



Amúgy a válasz az, jogy beképzelt bunko, de a kérdés az, hogy miért csinálja ezt...

2020. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok,ne aggodj
2020. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi új vagy meglepő. A férfiak kiemelkedő hányada azokkal kedves akiket meg akar dgni, azokkal, akiket nem kaphat meg, vagy nem tud maszturbálni rá, lekezelő.
2020. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A normális emberi stílus, az alap tisztelet nem a külsőtől függ, hanem az ember személyiségétől.

Alig várnám, hogy jöjjön valaki, aki földbe döngöli az ilyen szánalmas paprikajancsit. Ne feledjük, mindenkinél van szebb ember, a fagyi pedig hamar vissza tud nyalni.

2020. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó nőnek tartom magam, az ilyen érdeknyálgépeket imádom kiosztani. Amint megtudom, hogy az én seggemet a külsőm miatt nyalja másnak meg meg sem asja a tiszteletet, azonnal bevédem az illetőt. Csúfoltak eleget középiskolás koromban, most én vagyok a bully.
2020. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem8.
2020. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, ő reá gondolsz:

https://www.youtube.com/watch?v=2ewL4W5gQ40

Ma sem különb...

2020. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!