Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A modern embernek hogyan van...

A modern embernek hogyan van ideje "mindenre"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom az emberek hogyan képesek dolgozni (karriert építeni), edzeni, tanulni (akár valami új képességet vagy szakmát), társasági életet élni, családdal foglalkozni, barátokkal kommunikálni, saját magukkal foglalkozni, és mellette még párt keresni?


Én próbálok mindent összeegyeztetni, de nem megy. Úgy érzem az egész összeomlik, és rossz kedvem lesz, majd hagyom az egészet inkább. Nem tudom hogyan tudnék fenntartani egy kapcsolatot mindezek mellett, de szeretnék.



2020. júl. 6. 23:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Beosztják az időt.
2020. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit.
2020. júl. 6. 23:54
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nincs idejük.

Amire van, azzal hencegnek, a többivel kapcsolatban hazudnak.

Pl. aki napi 3 órákat edz munka után, annak hogy lehet jó párkapcsolata? Elmondom: sehogy.

2020. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Úgy osztják be az idejüket és az életüket, hogy jusson arra, amire szeretnének.
2020. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

En ugyan part nem keresek mert nincs ra idom, meg hat ferjem se dijazna, de a tobbit ugy osztom be h nyilvan van ugye egy fix dolog, a munka, es a tobbi szabad idomben: havi kb 2x szulok latogatasa, baratokkal szinten kb havi 2-3x vmi kisebb/ nagyobb talalkozo ( nincs 10 fo, es nem megyunk egyutt kirandulni, csak kvzunk v eszunk vmit v atmegyunk egymashoz). Magammal foglalkozas: itthoni torna, v este mikor minden kesz, leulni egy kicsit olvasni, stb.

Az a baj szerintem h azt hiszed h mindenre orakat tudsz szanni, ami egyertelmuen lehetetlen. Kissebb idoegysegekben gondolkozz, ez a tippem. Pl en sem toltok tobb orakat a baratokkal, hanem kb 1-1,5 ora alkalmankent, illetve az itthoni edzes is kb 30-40 perc, stb.

2020. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nincs idejük, és szerintem mégcsak nem is henceg ezzel senki, sőt. Sokat panaszkodunk, hogy mire nincs időnk X órányi meló mellett. És teljesen jogosan egyébként...
2020. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Amit nem vesznek észre:


Mindennel lefoglalják őket-a média által, hogy mire ne(!) jusson idejük?


Istenre. És nem veszik észre az emberek, hogy ez a valós cél.


Mit érnek el a szórakozásukkal, a hobbyjaikkal idős korukban? Hol lesznek azok az általuk értékeknek gondolt dolgok, a felhalmazott vagyon életük végén? Sehol. Porból vétettünk-mezítelenül porrá lesz a test. A lélek pedig elkárhozik. Ez a terv-és sokan ezen az úton járnak és szolgálnak ennek a tervnek.

2020. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Szolgáltatásokat vesz.
2020. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Úgy,hogy hazudnak.


Aki heti 5-ször,napi 2 órát edz,annak nincsenek emberi kapcsolatai.

Akinek 3 gyereke van,az 5 évente egyszer ha eljutsz edzeni.

Akik karriert építenek általában egyedülállók,vagy nem akarnak családot.

Akiknek látszólag sok barátjuk van,azok felszínes kapcsolatok,pár kép elejéig együtt vannak,hogy mindenki lássa mennyire közösségi ember.



Akinek van esze az tudja,hogy nem lehet minden tökéletes.

Vannak,akik viszonylag megtartják az egyensúlyt,de akkor semmiben sem kiemelkedőek,még mások egy dologra fókuszálnak,abban jók,de az élet egyéb területein hiányosságaik vannak.


A legvérlázítóbb,amikor a tv-ben mutatják a celebeket,akik tökéletesek.

A külsejük,a családjuk,a munkájuk,a lakásuk.

Közben takarítónő jár hozzájuk,a gyerekeikért a dadus megy az iskolába,természetesen mindenre van energiájuk,de ha megnézed őket smink nélkül olyan arcuk van,mint egy zombinak.

És a leggusztustalanabb,mikor azt hazudják,hogy "mindenre van idő",te lehetsz egy személyben minden.Karrierista,boldog családos,sportos,tökéletes háztartással és háziállatokkal.És minden nap egy nyaralás:D

Hányinger kerülget ezektől:D

2020. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező én is jogosnak gondolom, hogy megkerdojelezed a "mindenre van ido ha igazán akarod" megmondast.

Egyszer egy babás kérdésnél valaki teljes szemrehanyoan írta, hogy minek 8 óra alvás, neki évek óta elég 4-5 óra, és így: minden nap huncutkodik a férjével és 3 fogasos menuket keszit és sportol 3 gyerek mellett.

Eeees! Meg a gyakorira is ír :D.

Majdnem meg is irigyeltem, de szerintem a 7-8 óra alvás fontos én kikeszulnek ha nem tudnék annyit aludni

2020. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!