Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek az az ember,aki...

Hogy legyek az az ember,aki ha iskolában,akárhol van,mindig felkelti az emberek érdeklődését,úgy,hogy ők szoljanak hozzám?

Figyelt kérdés
Az az ember,aki mond valamit,és valaki egyből hozzászól,vagy elhív valahova,stb stb,aki vonzó? A külsőn kívül. Szövegeim nincsenek,előre írottak sem,és kitalálni sem tudom,hogy mi lehetne az a szituáció,ami úgy felhívná rám a figyelmet,és attraktív lenne. Ne én hívjam el a nőt egy sörre,hívjon meg ő engem...persze nem hagyom,hogy fizesse nekem,de értitek.
2020. júl. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl sok filmet nézel.

Amúgy hozzám akkor szóltak nagyon gyakran random emberek, mikor színes hajam volt. Annak kapcsán szólítottak meg, megdicsérték vagy valami és beszélgetni kezdtünk. Te gondolom srác vagy, szóval nem hiszem, hogy ez összejön így.


Van mondjuk zenész/motoros ismerősöm, őket szokták random emberek leszólítani ennek kapcsán. De őket sem hívják el nők, az b.uzis

2020. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen csak a filmben van, ha az egész világ a kezedben lenne és te lennél a leghelyesebb fiú sem érdekelnél senkit, csak ha jó vagy vicc mesélésben, mert azt szeretik a lányok. :)
2020. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyen nagyon helyes es kigyurt. Akkor meg se kell szolalnod.

N

2020. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hallottam már jobb véleményt is nem kötekedésből,és megoldásnak tűnő dolgokat is olyanoktól,akiknek ez megy,nekem pedig nem ment,ezért kérdeztem őket,nekem még mindig nem megy...Csak kíváncsi voltam,hogy jön-e annál jobb,de nem csalódtam. Ilyet tényleg attól kell kérdezni,illetve olyanoktól,akik sikeresek de nagyon.
2020. júl. 8. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!