Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten hol kereshetek...

Budapesten hol kereshetek deszkás társaságot?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, nem rég kezdtem deszkázni, menni tudok vele, meg gyakorolgatom a trükköket, úgy érzem társasággal jobban érezném magam, meg több dolgot is mernék megpróbálni, és szívesen is ismernék meg másokat, szóval valaki help. <3

Persze nem profikkal akarok gurulni, hanem más kezdőkkel, mert nem akarok senkit hátráltatni, meg kicsit kellemetlenül is érzem magam, mikor elmegy mellettem egy másik deszkás és tol valamit, és várja, hogy én is csináljam, de persze még semmi nem megy. :DD


Olyanokat is keresnék, akik csak cruiseolgatni akarnak, meg olyanokat is akik trükköket szeretnének gyakorolni. Ha esetleg itt olvassa valaki aki szeretne jönni azt is adnám.


Köszi előre is! :D

21/F



2020. júl. 14. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lépj be facebookon a Hungaryan longboarders csoportba,ott sok a Budapest környéki ember,és kedvesek is.
2020. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!