Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szorongok társaságban, mit...

Szorongok társaságban, mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés

Május közepe óta lett egy baráti társaságom, nem szorongtam közöttük, olyan mintha lenne egy kis családom. Viszont pár hete megint elő jött, hogy félek, hogy idegesítem őket, hogyha olyan zenét raknak be amit nagyrészt csak én szeretek, igazából az agyukra megy, és csak azért hallgatják hogy ne érezzem magam szarul.

Én vagyok a legújabb a társaságban, és néha úgy érzem, hogy csak oda kontárkodtam, és semmi keresni valóm nincs. Konkrétan rám tör remegés emiatt, hogy mit gondolnak rólam igazából. Mindig hívnak magukkal, de félek, csak azért hogy ne érezzem magam szarul. Mit tehetnék?



2020. júl. 28. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csendesen félre hívod azt az embert aki a társaságból a legszimpatikusabb embernek érzel/látsz és ezt amit itt leírtál elmondod neki egyenesen. A többit szerintem bízd rá, felfog szerintem karolni, és segíteni fog hogy feloldódj, és megnyugodj.
2020. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
32%
En ugy ereztem, hogy masabb vagy mint a tobbi es beilleszkednel, de eltakarod onmagad. Inkabb megjatszod magad, es erdekel masok velemenye rolad. En azt tanacsolnam hogy hagyd oket ott a picsaba vagy legyen annyi onbizalmad hogy felvalald az igazi szemelyiseged.
2020. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!