Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is egy vacak...

Szerintetek is egy vacak oldal lett a gyakori a sok kamu és perverz kérdés miatt?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak kamu és idióta kérdések, de mostanában azt látom hogy minden kategóriában van egy egy ember aki naponta felteszi ugyanazt a kérdést máshogy fogalmazva, persze vagy kamu vagy valami perverz itt éli ki vágyait...

Az ember ha komolyan kérdezne valamit csak bántó válaszokat kap, sértegetik egymást az emberek és nem segítenek, holott ez lenne az oldal lényege. Akik itt élik ki kisebbségi komplexusaikat miért nem találnak értelmes hobbit maguknak?


2020. júl. 29. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek, főleg a második részével. Már a normális kérdésekre is alig jön normális válasz. A legszomorúbb az, hogy az emberek nem tudnak érvekkel vitatkozni, csak trágárság és személyeskedés megy. Tisztelet a kivételnek!
2020. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tényleg a személyeskedés kimaradt... Amikor már nem tudnak semmibe belekötni jön a helyesírás meg az ítélkezés egyetlen mondat alapján. Nekem valamelyik nap azt írták hogy egy tudatlan pitsa vagyok mert lehagytam egy vesszőt, előzménye hogy észérvekkel próbáltam hatni valakire aki valószínűleg felse fogta amit írtam és inkább sértegetett :D
2020. júl. 29. 15:39
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Jelenteni kell az ilyeneket. Szétcseszik az oldalt. Lásd az #1-es választ...

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1061723..

2020. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Így én is sokszor jártam már. :D Ha meg sikerült olyan választ összedobnom, amiben tényleg minden stimmelt, akkor figyelmen kívül hagyta és egy másik válaszolót kezdett szekálni. :D

Szívesen tevékenykednék egy olyan oldalon, ami jobban megválogatja a felhasználóit. De a trollokat tényleg nehéz kiszűrni.

2020. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan romlott a szinvonal az utóbbi időben! Rengeteg a kamu kérdés és a bántó válasz. Kedvencem az, amikor elmond mindennek, mert nem kerestem ki a választ a Google segítségével.
2020. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén mikor 17-8 éves voltam már akkor is voltak itt ilyenek még egy 6-8 éve. Semmi se változott azóta, most lehet neked ez újdonság hogy pár éve vagy hónapja vagy itt :D
2020. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Kevesebb lett a kérdés. Főleg az új design óta. De a trollok maradtak, tehát relatíve többen vannak.
2020. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Normális kérdéseimre alig érkezik 1-2 normális válasz, arra is sokat kell várni. Kevés a normális válaszoló!
2020. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
93%
Mindenkivel egyetértek! Ennek az oldalnak az (volt) a lényege, hogy ha valaki kérdez valamit, akkor segítenek neki, nem pedig trollkodnak! Ha felteszek egy kérdést, rögtön találnak valamit, és elkezdenek baromkodni(elnézést ha csúnyát írtam)
2020. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
A sok kamu kérdés már nekem is feltűnt egy ideje
2020. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!