Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon reg voltam hazibuliban,...

Nagyon reg voltam hazibuliban, kb 6 éve. Mit illik vinni ilyenkor?

Figyelt kérdés

25 vagyok, lány. Nagyon rég voltam hazibuliban ( mostansag nem bulizok sokat, de ha megyunk valamerre az kocsma / pub vagy szabadteren parkba )


Mit szokás vinni házibuliba?

( anyagilag kisse le vagyok egve, hó vége van :D )


Mit vigyek? 1 üveg bor?

1 kisebb üveg ( 2 dl ) vodka, par sör?

Azt vigyek, amit en is iszok / szeretek? ( én a vodkat szeretem es a sört, a bort nem)

Vagy olyat is vihetek amit en nem fogok meginni vagy mit vigyek?


Kajat kell vinni( chips ropi ilyesmi )

25/l


2020. júl. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Egy viszonylag jó minőségű bort vigyél oszt' cső... Nem oligarchák közé mész gondolom. Nem pénztárcamérő az ajándék
2020. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb 4-5en leszunk, a nagyon maximum a 6 fo.

De sztem 5 ember velem egyutt

2020. júl. 30. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 0,5-ös vodka meg egy üveg fanta.
2020. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a házigazdát, hogy mit vigyél, az a legegyszerűbb. Ha azt mondja, hogy semmit, vagy csak azt, amit te innál, akkor is vigyél neki valamit. Én általában egy normálisabb bort szoktam és akkor azt odaadom neki.


24L

2020. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel3000 válasza:
Szia 2 nagy ûveg Colàt egyik a klasszikus a màsik a kalòriaszegény. 2 csipszet, egy Egri Bikavért ez épp elég! Jò mulatàst!
2020. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
ne vigyél semmit, jól mosd meg a nunid, hátha valaki ki is nyal mielött megd..g!
2020. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!