Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek?Félig roma vagyok,...

Mit tegyek?Félig roma vagyok, és egyszerűen már nem bírom az előítéletet.

Figyelt kérdés
A legjobb barátom édesanyja azt kérte hogy kerüljön el engem messziről és ne találkozzon velem többet. Mondanom sem kell, nekem ez szörnyen esett. Igen, tisztában vagyok vele hogy a romák többsége milyen edukátlan. Viszont én és a családom abszolút nem ebbe a kategóriába tartozunk. A szüleim normálisan dolgoznak, életükbe egy szem rágót nem loptak. Nem tudom hogy mit tegyek, vagy hogy ezt hogy tudnám kikerülni, mert nekem ez nagyon rosszul esik. Ha van bármi amivel tudnátok segíteni akkor szívesen várom! Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. aug. 2. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell a romákhoz menni, ha primitív, iskolázatlan embereket akarsz látni.

Egyébként tudom, hogy nem nyugtat meg, de ebben a sztoriban a kedves édesanya az, akinek gyeptégla van az agya helyén.

2020. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos ezt csak azoknak a retkeknek köszönheted,akik miatt kialakult ez az erős utálat a cigányok iránt. Minden embernek van normális, beilleszkedni tudó,dolgozó roma ismerőse/kollégája/barátja, (nekem több is) de sajnos az arányok annyira rosszak,hogy ez kevés az elfogadáshoz vagy ahhoz,hogy ne legyen előítélet. Sajnállak,ahogy a többi rendes fél vagy teljesen romát is,de ahogy szoktam mondani "akit 9 kutya megharap,félni fog a 10.-től is,bármit is csinál".

Tenni ez ellen nem tudsz,ez ellen a legjobb barátod tehetne,hogy kiáll melletted és megbeszéli a szüleivel,hogy te nem egy alulszoc.retkes putrilakó vagy,hanem rendes,normális és mellesleg a legjobb barátja.

2020. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

nem csodálom, hogy az anyja ilyen

ez nem rasszizmus, szimplán egészséges elővigyázatosság, ami a legtöbb esetben jogos és remélhetőleg elég is


ha azt akarod, hogy elfogadjon, akkor elég sokat kell bizonyítanod, a gusztustalan életmódot élő c1g4nyok miatt


ezzel együtt kell élned, a c1g4nyok a valódi rasszisták, ők szidják a magyarokat akiken élősködnek, ha teheted került el te is őket, mert ha velük lógsz, akkor ne véletlen bélyegeznek meg téged is

2020. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos sok ember eloiteletes. Beleertve a masodik es a harmadik valaszolot. Szornyu egyebkent ahogyan a baratod anyukaja viselkedik:(
2020. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

4

Költözz Szabolcsba, a sorra drágám. Majd meglátom mennyi idő után lennél előítéletes. Meg kicsit nézz a világban, ne játsz struccpolitikát.

2020. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem a sógorom cіgány, mikor bekerült a családba volt probléma, de szüleim utána elfogadták. 2 évbe telt. A soron nőtt fel, amúgy kőkemény rasszista lett belőle, ő konkrétan már-már náci, jobban utálja cigányokat, mint a magyarok.
2020. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivek kitörölték a válaszomat, újta kiírom.

Szinte minden cigány utálja a magyarokat, ezért a magyarság körében is van cigányellenesség. Szerintem nincs olyan magyar ember, akit a magyarsága miatt ne szóltak volna meg a cigányok legalább egyszer életében.

2020. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!