Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyobb baráti társaság...

Nagyobb baráti társaság nélkül, mai világban már nem is nagyon lehet ismerkedni, 25utan?

Figyelt kérdés
Ki van ilyen helyzetben, ki merre szokott ismerkedni, milyen lehetőségek lehetnek neten kívül... Kisvárosban élek, tehát lakhelyemen nincs semmilyen opció? :/
2020. aug. 8. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
F25 vagyok, most vegeztem az egyetemen es pont ezt erzem en is. Jovo heten kezdek uj munkahelyen, remelem ott lesz majd lehetosegem megismerni uj embereket.
2020. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Semmilyen korban nem lehet sajnos, mert nem nyitottak rá az emberek. Munkahelyen nincs barátság, amint az illető érdeke úgy diktálja, azonnal elfordul tőled.
2020. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy így van ez. Ahogy írjátok.
2020. aug. 8. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
mi a baj a netes ismerkedéssel? én amugy neten és egyetemen ismertem meg új embereket, bár csak 21 vagyok
2020. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!