Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet lekezelni az...

Hogyan lehet lekezelni az olyat ha kimosolyognak?

Figyelt kérdés

Annyira zavar ha pl beszelgetek es közben leejtek vmit vagy akarmi elkezd a masik mosolyogni magaban rajtam, vagy pl ma utcai zaklatot(kéregetöt) akartam elküldeni hogy ne haragudjon hagy menjek ne àllitson le, es azon hogy feszült voltam öntelten mosolygott, es munkahelyen is megesik ha pl szamonker a fönök (nem leszidàs cska mikor lesz ez az kész es valaszolok), mellettem a kollega rajtam mosolyog.


Ezeket a kimosolygàsokat hogyan lehetne lekezelni?

szoszerint fobiàm kezd lenni ahol a keregetök vannak nem merek abba a boltba menni, a kollega meg kedveskedik velem, es ugy tesz mintha nem is tudnàm, hogy milyen aljas.


En ezektöl a tarsadalmi jelzésektöl estére hazaèrve en teljes depresszios vagyok. Nem tudom feldolgozni es mar belül.


Mégha egy ket eset lenne..de lèpten nyomon



#kimosolygàs lenézés szànalom
2020. aug. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2020. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak simán ne foglalkozz vele, ne idegesítsd magad ilyen dolgokon.
2020. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fèlek elindulni itthonrol..
2020. aug. 12. 06:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!