Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem keresek társat, akkor...

Ha nem keresek társat, akkor nem vagyok teljes értékű férfi?

Figyelt kérdés
Nekem jó így, de mindig lekezelő pillantásokat, megjegyzéseket kapok a nőktől és a férfiaktól is.

2020. aug. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Te amúgy sem vagy az Bazsi.
2020. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk még így páran.

Sajnos sokan nem értik meg,hogy nem mindenki vágyik társra.


Nekem sosem volt,és nem is vágyok arra,hogy valaki máshoz igazítsam az életemet.


32/f

2020. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, attól még lehetsz. Nem mindenki érzi úgy, hogy társra van szüksége.
2020. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szituáció, csak én lány vagyok.

Az egy-két generációval időssebbektől gyakran kapom a kérdéseket, hogy "na valami?".

Főleg így 22-23 körül, ismerősöknél, osztálytársaknál eljegyzések sorban stb.

De jobb esetben, aki engem kedvel, azt nem érdekli, feldobja a kérdést aztán jön a kövi téma, aki meg ezen fennakad, azzal sokat nem beszélünk. :D

2020. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj hanem azzal hogy az emberek 80%-a gyárilag korlátolt agyú. Ezzel egyébként érdemben nem lehet mit kezdeni mert agyilag nem fogja fel hogy neked más a véleményed te másképp szeretnél élni nem úgy mint ő.

És nem mindenki attól boldog amitől ő. De ezt ő nem fogja fel !


Én ezért intézem el annyival ha ez feljön, hogy ne haragudj magánügy.

Én sem kívánok ezzel foglalkozni, és nem tartozik idegen emberekre hogy milyen okból. Maradjunk annyiban hogy elég sok dolgot nem tehetnék meg amit most megtehetek, 1 kapcsolattal a nyakamon.


(Az ilyen Budaházy Edda féle emberektől, hogy miattad hal ki az ország meg epét hányok. Cica. Ne menjünk bele inkább, hogy hány beteg pszichopata, pedofil állat van aki a saját gyerekéét veri / erőszakolja meg.)

2020. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!