Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kit idegesít a megrögzött...

Kit idegesít a megrögzött üzenetírók?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért kell pár megrögzöttnek állandóan ráírni a másikra a nézeteivel kapcsolatban. Rendben, hogy le lehet tiltani, de akkor is. 2107* ugyanazon témakörrel kapcsolatban írogatni a másiknak, akit nem feltétlen érdekel, már kezd sok lenni.

2020. aug. 31. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Bocsi, miről beszélsz?
2020. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom az ezos-, a vallásosak-, a lábfétisesek-, és a szexelni vágyok állandó privátozásairól. Nem?
2020. aug. 31. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az értelme nincs kérdések frusztrálnak
2020. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán tiltsd le válasz nélkül, had írogasson.
2020. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítenek, inkább néha zsibbaszt kicsit. Engem valami combcsizmás-szőrmés fétises faszi, meg valami jehovás csaj szokott betalálni, van van 8000 üzenetem tőlük. :D
2020. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért pont lábfétis?
2020. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is a vallás témákban próbálnak mindenféle Bibliából vett idézettel meggyőzni, ezeket szó nélkül letiltom.

Máskor olyanokat kérnek, hogy 8-10 oldalas szövegeket fordítsak magyarra vagy az általam jól ismert nyelvre.

Ezeknek először kedvesen válaszoltam, hogy nincs időm, erre minden fordítással kapcsolatos válaszomat lepontozták. Ma már nem is reagálok rájuk.

Eddig kétszer jelentettem a szerkesztőknek olyan privát leveleket, amelyeket hihetetlen alpári stílusban írtak, de olyan trágár szidalmazás közepette, ami még nekem is túlzás volt, pedig nem vagyok egy érzékeny virágszál.

2020. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!