Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy azt akarom,...

Miért van az, hogy azt akarom, minden fiúnak én tetszek?

Figyelt kérdés
Most kerültem új osztályba, és azt berögzötten azt akarom, hogy én tetszek mindenkinek. Ha már valamelyik fiú beszél más lánnyal féltékeny vagyok rá. Ha véletlen valamelyik fiú hozzám szól, vagy rám néz tök zavarban vagyok, és azt hiszem hogy tetszek neki. Sőt van az osztályban egy leszbikus lány akinek tetszik az egyik lány osztálytársam és én tök féltékeny vagyok hogy mért nem én tetszek neki. Miért van ez?
2020. szept. 8. 20:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
47%
Mert lány vagy, biztos jól is nézel ki, náluk jellemző ez a betegség
2020. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami önértékelési probléma lehet.
2020. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony önbizalom állhat mögötte szerintem is bár kicsit irracionális aggodalmak ezek. Azért mert tetszik neki valaki te miért ne tetszhetnél ugyanúgy? Minek akarsz tetszeni olyannak aki neked nem, miért foglalkozol azzal? Legfőképp a leszbikus lányt nem értem.
2020. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én sem értem:(
2020. szept. 8. 21:07
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Apukad apapmintad volt?

Altalaban azok a lanyok lesznek ilyenek akiket hanyagolt az apjuk gyerekkent es folyamat megfeleltsegi kènyszerük lett a masik nem felé.

2020. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleim, akkor lehet ez miatt?
2020. szept. 8. 21:24
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Csak nalam is hasonlo csak maskepp.

Folyamat alàzatos "labtörlö" leszek egy kaocsolatban ugy hogy nem akarok az lenni.

Es jellemzö is volt hogy nalunk apa folyamatosan hanyagolt is. Komolyan, egy mèly apa lànya beszelgetesünk sem volt soha. Kb szeretethianyban nöttem fel apai oldalrol.

Anya azt mondta, apàd egy gyerek volt, nem nött fel felnött szülövé valojaban. Huszonévesek voltak mikor születtem.

2020. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
*szoval bennem is ez a megfeleltségi kenyszer van a masik nem felé es en nyomozgattam erröl pszichologiai temaban
2020. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
33%
Ez tipikus női betegség.
2020. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy az Mirtill?
2020. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!