Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg gáz, hogy olvasok,...

Tényleg gáz, hogy olvasok, plusz ez a zene?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, és imádok olvasni. Legtöbbször fantasy regényeket olvasok (pl.: Sarah J. Mass: Üvegtrón sorozat, vagy a Tüskék és rózsák sorozat, vagy volt egy vámpíros-romantikus téma, amit a könyvtárból szedtem, nem emlékszem a címére), és a "barátaim" (haverok) sokszor szekálnak, hogy olvasok.


Pluszba hozzá jön, hogy olvasás közben ilyen zenéket hallgatok: https://www.youtube.com/watch?v=Tazx_vCZCv4


Ez a mai világban tényleg ennyire gáz? Ha egy közel harminc éves férfi 1-2 órára menekül a valóság elől ilyen formában, azt el kell ítélni?


Vagy nekem vannak hülye barátaim?:C


2020. szept. 10. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne gáz? Komolyan kérdezem.

(A zene linket köszi, én is hasonlókat hallgatok olvasás és munka mellé, ezt még nem ismertem. :D )

26N

2020. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gaz, a barátaid hülyék.
2020. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon fura barátaid vannak...

Mondjuk az enyémek is azok.

Én 17 vagyok és ugyan úgy szeretek olvasni mint te plusz nagy átlagban nem a mai zenéket hallgatom és sokszor beszolnak miatta mondván hogy olyan vagyok mint egy idős vénasszony:D

Eleinte zavart de már nem érdekel. Te is hagyd elmenni a füled mellett ezeket

2020. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg, én meg ilyeneket hallgatok lazításképp.

https://www.youtube.com/watch?v=_-lnorQ2S_c

Ne a haverjaid határozzanak meg téged, ha ők ennyire igénytelenek, az nem a te hibád. :D

2020. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Király vagy. Olvassál csak.
2020. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

2020 legnagyobb tanulsága: ne kövesd vakon a csürhét mert akkor semmivel se leszel előbbre náluk. Én 32/F-ként 20 év kihagyás után kaptam rá megint az olvasásra (ahogy az időm engedi).

Ha a tömeg azt mondja valami gáz akkor csak azért is nézd meg magadnak hátha nem az. Az olvasás pedig nem az (amíg azt olvasod ami téged személyesen érdekel, ki tudja még lehet téged is inspirál az írásra vagy egyéb kreatív munkára) hiszen az agy is egy izom amit dolgoztatni/kikapcsolni kell rendszeresen.

2020. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

8

Ha ilyesmivel tornáztatja az izom-agyát, mint írod, agyérgörcsöt kap, nem fejlődést...az olvasás oké, de azért nem mindegy mit.


A "szivárványosságra" is vallják páran, hogy szép s jó, de kérem, ki akar "olyan" lenni, aki normális...

2020. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olvasni egyáltalán nem gáz, a zene meg nyilván hangulatfüggő, de szerintem ez például egy nagyon is jó zene, amit linkeltél.
2020. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Én nem akarok olyan világban élni, ahol az olvasás gáz :((( kérdező javaslom gyűjts magad köré más barátokat.
2020. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És ne hallgass a #7-eshez hasonló hippikre.
2020. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!