Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért keresik az emberek még...

Miért keresik az emberek még így is a társaságom?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó vagyok, az iskolában is csúfoltak és bántottak mindig, nem tudok beszélni emberek előtt így ismerkedni se tudok, nem értem el semmi olyat amire büszke lehetnék, nincsen barátom és nincs akivel mindent megbeszélhetek és meg is értene és segítene. Sose volt még barátnőm, nem vagyok se gazdag, se kigyúrt, se jóképű.

2020. szept. 12. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést
2020. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert gazdagok a szüleid.
2020. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gazdagok egyáltalán
2020. szept. 13. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor áruld el, hány éves vagy, mégis kik keresik a társaságod, és ez konkrétan miben nyilvánul meg?
2020. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
25/F és abban hogy hivogatnak, jön házhoz meg ha találkozok valakivel akkor megállit és megkérdezi mi újság
2020. szept. 13. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak még normális, rendes emberek!
2020. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont azért kereseik a társaságod mert lehet hogy nem vagy gazdag de attól meg a személyiséged lehet jó.

Amugy miert utasítod el a társaságot hogy ha nincsenek barátaid?

2020. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért mert már kiskorom óta az emberekkel bizonytalan vagyok és nagyon nehezen nyílok meg mindenkinek és nagyon nehéz olyan embert találnom aki elfogadna úgy ahogy vagyok és ne legyen semmi rossz szándéka velem.
2020. okt. 13. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!