Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy a fenébe létezhet ennyi...

Hogy a fenébe létezhet ennyi koronavírus konteó hívő?

Figyelt kérdés

Egy csomó ismerősöm löki nekem a hülyeségeit a koronavírusról.

Nem csak magyarok,

sok külföldi ismerősöm van és mindegyiktől hallok ezt azt. Az amerikaiak szerint a kínaiak fejlesztették ki.

Egy orosz ismerősöm állítja, hogy az amerikaiak fejlesztették ki, Bill Gates pénzelte az egészet és az orosz vakcina is csak csapda, hogy kiirtsák az orosz népet ezért sokan az erdőkbe menekülnek előle.

Van aki szerint Soros György találta ki más szerint Orbán..

És hiába mondom el nekik, hogy világjárványok létezhetnek ők nem hiszik el,hogy ez a vírus nem laboratóriumba készült.

Itt volt a pestis egykoron a középkorban,azt sem hinném,hogy valamiféle ördögi tudós kutyulta ki a laboratóriumában.

De hiába mondom a végén mindig én vagyok a naív és ostoba. Tiszta ideges vagyok ilyenkor XD

Hogyan lehetnek vevők az emberek az összeesküvé elméletekre?


2020. szept. 18. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert a sok "atomfizikus" fogékonyabb az ilyen marhaságokra, mint a tényekre és a valóságra.
2020. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Az utóbbi napokban munka mellett ilyen konteos videókat hallgattam, pl a gödényt meg ezeket...olyan elképesztő meggyőzéssel tudják nyomni a hülyeséget, hogy egy alacsonyan kvalifikált, beszűkült ember simán elhiszi. Szóval én azóta nem csodálkozom, hogy ennyi hívő van.
2020. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
40%

Az még sohasem jutott eszedbe kedves kérdező, hogy talán nekik van igazuk és tényleg te vagy naív??

Könnyen arcoskodsz de nálad jóval műveltebb diplomás tudósok is elismerik,hogy ezt a vírust mesterségesen hozták létre és a célja nem más mint népirtás,a gazdasági és társadalmi életek lerombolása.

2020. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Nem még soha nem jutott eszembe,bocsika!! Viszonylag normális vagyok és nem használok tudatmódosítókat sem...

2020. szept. 18. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

#3: ha a vírust népirtás céljából hozták létre akkor elég szar munkát végeztek, mivel sok hónap után sem éri el hivatalosan a halálos áldozatok száma az 1 milliót VILÁGSZINTEN, ami lóf.sz számnak tekinthető. Ezzel a mortalitással aztán egy valamire való háttérhatalom sem fog népességet csökkenteni (pedig amúgy nem ártana a bolygónak). Gazdasági válságot meg ennél egyszerűbben is elő lehet idézni, bedöntik a tőzsdéket vagy kirobbantanak egy komolyabb kereskedelmi háborút, felerősítik a protekcionizmust és kész.


Kérdező, ne próbáld őket meggyőzni, nem nyerhetsz. Az átlagember valószínűleg mindig ennyire tanulatlan hülye volt, csak a mi korunkban az internet miatt jobban tudják terjeszteni az ostobaságukat. Nagy levegő, és lépj tovább. (Mondjuk ez most nekem nem sikerült :D)

2020. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

5, azért, mert azt majd az oltás éri el, meg a csip majd pár évvel később :D A vírussal veszik rá az embert oltásra=csipre.

meglátnak egy köpenyes színészt, és akkor az már egy figyelmeztető orvos

2020. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

A legrosszabb az ilyen kontó hívőkben, hogy úgy osztják az igét, mintha kötelező lenne. Aki nem ért egyet, vagy az ellenkező véleményen van az hülye birka.

Tudom, van ilyen ismerősöm és baromi idegesítő. Néha kimondottan felbsz..

2020. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
2020. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hollófernyiges ***** válasza:
77%
Ez az eredménye annak, ha az emberek hollywoodi filmekből tanulnak biológiát.
2020. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen helyzetekben látszik meg igazán, hogy az átlagos többség nagyon, de nagyon buta.
2020. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!