Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen most a igy a 23 orás...

Milyen most a igy a 23 orás rendszerben Budapesten az éjszakai élet? Megéri elmenni bulizni?

Figyelt kérdés
Morrisons 2 be szoktam neha elmenni bulizni de most h ilyen hamar bezár félek h nem lenne ott senki. Van itt olyan aki volt ebben a 23 orás rendszerben es letudná infozni h milyen a helyzet pl a moriban? Vagy h van e valami jo hely most a járvanyidőben ahol jol lehet bulizni?

2020. szept. 23. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Megéri elmenni = sok jó csaj
2020. szept. 23. 20:36
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Buliztál te már életedben?
2020. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat probald ki :D En csak kocsmazni voltam eddig, semmi nem valtozott, csak hamarabb bezar. Gondolom a buli ugyanez.
2020. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak mert moriban most lattam pl h a szerdai korlátlan italfogyasztast mindem naposra csináltak az meg biztos vonzza majd az embereket de nemtudom hogy ez mennyire tudja majd ellensujpzni a 23 orai zárást
2020. szept. 23. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem ne legyél már ennyire balf*sz , miért itt kérdezed menny el azt nézd meg ennyi
2020. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszer elmész, oszt megtudod. legalább kimozdulsz és nem a gyk népét zaklatod.
2020. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!