Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék elköltözni?...

Hogyan tudnék elköltözni? Tapaszalatok ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan 18 éves vagyok.

Hamarosan érettségizem és nagyon stresszelek. Nagyjából tudom, hogy a turizmusban akarok elhelyezkedni, bár ebben is vannak kétségeim (Magyarán még nem biztos, hogy tudom, hogy mi akarok lenni) Angol nyelv folyékonyan megy.


Azt viszont tudom, hogy nem szeretnék Magyarországon maradni. Ha maradnék is, Budapesten

Egy kis városban lakom Borsodban. A szüleim nem pénzes emberek, szóval anyagi segítségem nincs. Barátom sincs akivel eltudnék költözni (nem is volt még) szóval így, egyedül vagyok.

Pár kérdésem lenne a költözésről


- ti hova költöznétek Európán belül? tanácsok?

- mennyi pénzzel mennétek ki?

- ha Pest maradna az utolsó lehetőségem, hogy tudnék kivenni egy albérletet kezdőfizuból ha a lakások 160-220 között mozognak?

- Ha van itt külföldön élő magyar, nektek mi a szakmátok?



2020. szept. 24. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el egyetemre/továbbtanulni Budapestre, és akkor nem kell otthon élni.
2020. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

félreértesz. nem az a gondom, hogy 17 évesen itthon élek, jó a kapcsolatom a szüleimmel.


hanem, hogy ha leérettségizek és lesz valamilyen szakmám, akkor mennyi pénzt gyűjtsek az elköltözéshez, és melyik városon/orszàgon gondolkodjam.

ez volt a kérdésem

2020. szept. 24. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Kezdetben, akár évekig, mindenképp közös albi másokkal.
2020. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert a 160-220 elegge tulzo... Nem muszaj a varos kozepen elned egyedul egy lakasban.
2020. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!