Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit esztek a suliban?

Mit esztek a suliban?

Figyelt kérdés
Reggeliztek mielőtt elindultok?

#iskola #reggeli #evés #tíz órai
2020. okt. 4. 21:44
 1/9 anonim válasza:
46%

Nem reggelizek mert nincs időm.

Suliba csipsz,hell,csoki,inni.

Vagy néha szendvics,kávé.

2020. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha reggelizek, de sokszor nem marad rá időm. Suliban szendvicset eszek általában, néha kekszet, müzliszeletet, nagyon ritkán főtt ételt
2020. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem járok suliba, de gimiben rászoktam a reggelizésre, általában rántottát vagy tükörtojást ettem, mert ezek a leglaktatóbb kaják, amiket viszonylag rövid idő elkészíteni és így kb. 10-ig kibírtam kaja nélkül. (amúgy legtöbbször 05:30 körül keltem). Az iskolába vittem egy szendvicset, amibe általában tömlős sajtot/vajkrémet és szeletelt zöldségeket, esetleg néha szalámit raktam. Sokszor vittem magammal ilyen kicsi műanyag flakonban kávét is, mert bár a reggelimhez is megittam egy bögrével, a tízóraimhoz is innom kellett, különben az utolsó 1-2 órámjat félálomban ültem végig. Inni egy 1.5/2 literes ásványvizet hordtam.

22L

2020. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Amilyen undorító a kaja,egy gallon kerozinnal is jobban mennék... De otthonrol hozott dolgokat. Amik gyakorlatilag azok,amiket otthon is eszek. Azaz amit otthon roviden
2020. okt. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Semmit nem szoktam. Mikor délután hazaérek akkor reggelizek.
2020. okt. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért pontoztátok le az 5-öst?

Én sem szoktam enni a suliban. Mondjuk én reggelizek mielőtt elindulok, de utána amíg haza nem érek nem eszek.

2020. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem reggelizek, időm nincs rá, és úgy 10- 11 óráig étvágyam sem.

Anyám csinált reggelente 2 szendvicset, ha nem ért rá, akkor reggel pékségben vettem egyet. Ha épp volt nálam pénz, akkor a büfében megejtettem egy muffint például, de ezt ritkábban. Inni csak vizet vittem, esetleg ilyen mizos millis tejeskávét a víz mellé. Cukros üdítőktől csak még szomjasabb leszek. Nagy ritkán kiegészülhetett az egész 1 müzliszeletel vagy egy almával/banánnal. Ez volt még gimiben, tejeskávé nélkül általánosban is.

Amióta egyetemre járok, az ottani fornettiben vagy pékségben veszek dolgokat reggelente és akkor eszem amikor időm van rá. A kávéautomata meglátogatása a nap szerves részévé vált, vizet otthonról viszek. Ha hosszú a nap és úgy van nálam lóvé, akkor ez egyetemi menzára szoktam beülni kajálni. A nap fő étkezéseit egyébként otthon ejtem meg.

2020. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1es vagyok, miért kellett lepontozni?
2020. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel kávé+ szendvics. Néha zabkása. Suliban szendvics aztán itthon meleg ebéd, utána egy pohár kávé, tea, víz. Délután gyümölcs. Vacsora melegszendvics. Vagy az ebédmmaradék.
2022. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!