Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Oroszországban hol érdemes...

Oroszországban hol érdemes beszélgetést kezdeményezni helyi lányokkal, ha nem vagy diszkóba/kocsmákba járó fiú? Jövőre (már ha lehet majd egyáltalán a vírus ellenére) megyek egy évig az európai részre, érdekelnek a lehetőségek. Többi lent.

Figyelt kérdés

A nagyon harsányan sminket, túlságosan pörgő és gyakran diszkózó típusú lányok nem érdekelnek, ezeket a helyeket magam is kerülöm, nem érdekelnek. A többi lányhoz hol érdemes odamenni?


Állítólag hiába van közel, sok minden miatt két világ Európa és az Orosz Föderáció, más az orosz mentalitás, máshogy kell kicsit mindenhez hozzáállni.



2020. okt. 14. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Oroszországban. Igaz, még csak nagyvárosokban. Szóval a neten terjedő furcsaságokkal nem találkoztam élőben :) Ott ugyanolyan európai minden, mint nálunk vagy nyugatabbra. Van, ami sokkal jobb is.

Bárkivel könnyű akár az utcán is beszélgetést kezdeni, mivel nagyon barátságosak és segítőkészek. Ez persze nem azt jelenti, hogy ismerkedni és valami még többet szeretnének.

2020. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!