Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elítélitek a melegeket,...

Elítélitek a melegeket, leszbiket, biszexuálisakat, pánszexulálisakat vagy transzneműeket?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 12:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
86%
Én nem elítélem, hanem támogatom őket.
2020. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Vuk-91 ***** válasza:
91%
Nem ítélem el. Inkább szomorú vagyok, mert ha belegondolok, hogy sokan pedig igen, és mindenféle bántalmazást el kell viselniük ha "lebuknak" vagy vállalják magukat, ráadásul tök értelmetlenül és egy buta 2000-éves könyv miatt sok esetben, eléggé szomorú képet fest a "keresztény" társadalomról, tudván, hogy a könyv nagy részét még ők is megszegik, ha egyáltalán ismerik.
2020. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
5%
Magukat az embereket nem. Egyik barátnőm is lezbi és nem ítélem őt el emiatt. Habár örülnék neki, ha nem lenne ennyi meleg. Nem hiába a fiúk és a lányok illenek össze. Bár tudom, vannak, akiknek oka is van hogy miért melegek, pl hogy csalódtak a másik nemben. De nekem szimpibbek azok, akik az ellentétes nemet szeretik. Én magamat/a pasimat nem is tudnám elképzelni melegnek.
2020. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
10%
Most voltam biszex fiúval párkapcsolatban és érzelmileg nagyon megterhelő, soha többet
2020. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!