Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálok rosszul? Miért...

Mit csinálok rosszul? Miért van az, hogy az ötleteim, a terveim nem valósulnak meg?

Figyelt kérdés

Nap mint nao eszembe jutnak olyan dolgok, amik (nagyon) hiányoznak a mai világból, pontosabban az életemből, életünkből.


Ezeknek az "ötleteknek" a nagy része abból származik, hogy szeretnék valamit "csinálni", de ezt itt Budapesten nem találom sehol, az interneten nincs még ilyen oldal/app, és ilyen barátokra nem leltem az eddigi életem folyamán.


Én csak egy normális szórakozóhelyet szeretnék, ahova (lelkesen) lehívhatom a jelenlegi barátaimat.

Én csak egy appot szeretnék, ahol kb ingyen barátkozhatok, ismerkedhetek velem 1 idős emberekkel.

Én csak egy társaságot szeretnék, akikkel meg tudom valósítani az (elég egyszerű) elképzeléseimet.


Most akkor hol kezdjem?

Mit csinálok rosszul, hogy ezekre nem találok igazán normális választ?

Vagy min változtassak?



2020. okt. 30. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Most akkor hol kezdjem?"


Visszafelé érdemes tervezni, mert az első tisztázandó az odavezető út (néhány óra munka meg egy kis kávé szükséges hozzá, legalábbis kipihenten, lemozogva). Amikor ez így előtted van, látod, mire van most szükség, és mire lesz "legközelebb", már pakolhatod is össze a közvetlenül szükséges teendőidet, a számodra működő formátumban. Ezekből kell reggelente a tényleg mostanában végrehajtandó feladatokat, és azokból esténként kiválasztani a másnapiakat. Nyilván a megbeszélt dolgokhoz kell naptár vagy határidőnapló, és szokásoddá kell tenned, hogy rögzíted azt, amit kénytelen vagy csinálni, hogy elérd a végcélt.


Közben persze bármikor belenézhetsz a kis "nyilvántartásodba", áttekintheted az összképet, csiszolgathatsz rajta, álmodozhatsz. Ezek mind jó dolgok, amikor nincs más, és még a szobában is rend van.


Jó lehet még egy "bedobó", ahova csak felfirkantod, amit át kell vezetned nyugis nekiüléskor naptárba, teendőkbe, ötlettárba, ide-oda. Ennyi a megfejtés: összegyűjtöd, leírod, aztán nem gondolsz semmire, csak az épp szükségesre, amit főnökké változva magadra mint feladatot kiosztottál (persze óvatosan, mert el is kell végezni, sokszor nem is akárhogy). Elég nagy tehertől szabadulsz meg ezzel, mert nem fejben kell variálni meg a legutóbbi verzióra emlékezni, ellenben orrod előtt a feladat.

2020. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá app és neked mindenképp az kellene hozzá, akkor hajrá, csinálj egy app-ot. A startupok évtizedében nem hinném, hogy ez lehetetlen lenne.


De attól tartok ez megint csak a szokásos helyzet "Hegyeket tudnék megmozgatni, ha valaki azt az egész kis dombot ellapátolná előlem"

2020. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!