Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most hogy bezárnak minket,...

Most hogy bezárnak minket, nem kéne ilyen netes kihívást indítani, hogy ki tud a legtöbb helyre eljutni 5-20 óra között, amíg szabadok vagyunk? :D

Figyelt kérdés
Legtöbb meglátogatott hely, legtöbb megtett kilométer stb. XDD Vagy ki tud a legmesszebbről 8-ra hazaérni. :D
2020. nov. 9. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
S mi lenne a díj? Csak mert még a legtöbb szabadidővel rendelkező diákok sem vennének részt csak a netes dicsőségért.
2020. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Mobilappot neki, gps segit validalni hogy hol járt. Napi, heti, havi, örök lista visszakereshetően.

Egygombos regisztráció. Automata, vagy manuális uzemmod.

Szivesen leszek a termék managere 😁

2020. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Igaz még óra állítás előtt volt, de elmentem egy 55 km-s túrára.


6:30 körül indultam otthonról, 7:00 körül indultam el gyalog és 11 óra alatt értem körbe, 18:00 előtt bent voltam, 18:30 körül meg már otthon.


Igazából szerencse a szerencsétlenségben, hogy már amúgy is délután 4 körül már tök sötét van, és olyankor már nem annyira jó kint lenni erdőben, mert aktívabbak az állatok, meg amúgy sem látsz semmit.

2020. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik a kérdésed. Most hogy 'bezárnak' bennem is felmerült a kérdés mit tehetnék. Tudom le leszek hurrogva, de engem mindig is érdekelt mi lesz ha ellene megyek az elvárásoknak. Viszont azt érzem most nem kellene. Nem is annyira a vírustól 'félek' inkább az emberek reakcióitól. Jobb békében élni, túlélni. Ezer féle módon lázadhatunk, inkább vigyünk egy kis humort a megváltozhatatlanba mint tegyünk olyat aminek következményeit még nem ismerjük.
2020. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

És akkor meg a népünk azt ugatná ezen emberekre, hogy "Menjééé dógozni!"


Kösz, de nem !

2020. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Inkább annyiunknak kellene kint lennie 20-5 óráig, amennyiünknek csak lehetséges, nem lesz annyi rendőr, hogy megfékezhessék a tömeget... :)
2020. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!