Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy falubeli fél roma...

Van egy falubeli fél roma srác, aki úton útfélen, mindenféle társkeresőn zaklat,és olyanokat terjeszt rólam a faluban ami nem igaz. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Hiába tiltom le, akkor is össze-vissza hazudozik mindent rólam,és nekem nagyon rosszul esik,ha valótlan dolgokat hallok vissza.A nagyszüleim nincsen haragban a szüleivel, mert felénk van nekik is szőlő földjük,de nem sokáig bírom már,hogy ne tegyek valami komolyabb lépést, mert ez így nem mehet tovább.

Hova lehet ilyesmivel fordulni?

Nem egyszerű gyerekcsíny ez, mert olyanokat hazudozik,hogy abortuszra mentem, és efféle beteges kitalációk.Majd 30 éves egyébként,én 27 vagyok. ( l)


2020. nov. 12. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, aki a hátad mögött ugat, az jó helyen is van ott. Akik ismernek, azok tudják milyen vagy, az ismeretlenek meg nem is fognak foglalkozni az egésszel. Ha nem foglalkozol ezzel a degenerálttal, akkor abba fogja hagyni, mert látja hogy csak magát égeti ezzel az egésszel. Hidd el, biztos van aki már most is röhög rajta, lehet ezért próbál valaki mást szarozni, mert így magáról tereli a figyelmet.

Amúgy nekem is volt egyszer egy ilyen ember, egyetemen csoporttársam volt és szintén olyat terjesztett rólam, hogy abortuszom volt :D az oka csupán annyi volt, hogy irigy volt a külsőmre meg az akkori pasimra, végül nem akartam már barátkozni vele a hülye stílusa miatt :D de még utána se vette észre magát, szánalmasak az ilyen emberek és ez még ráadásul egyetemen történt, az gondolná az ember ott már intelligens emberek vannak... hát sajnos néha becsúszik egy kis szardarab is a gépezetbe. Amúgy utána én meg a barátaim nagyon jót röhögtünk rajta, csak magát járatta le a trampli lédi. Mindenkinek meg volt a véleménye róla.

2020. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!