Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Véget ér nyáron a Barátok...

Véget ér nyáron a Barátok közt! Néztétek vagy örültök neki, hogy vége lesz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 10:51
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
92%
Hidegen hagy, sose néztem.
2020. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
92%
Sokáig néztem, de az utóbbi években sokat csökkent a színvonal. Eljött az ideje, hogy befejezzék.
2020. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy végleg?? Ez most komoly???
2020. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Igen végleg. Már nyilatkoztak az RTL-től is. Nincs nézettség.

Jövő nyáron lesz az utolsó rész.

Én is úgy vagyok mint a kettes válaszoló. Nagyon sokáig néztem és szerettem, de az utóbbi időben nagyon gagyi lett. Ráadásul éjszakára rakták. Esélytelen nézni. Várható volt ez szerintem.

2020. nov. 30. 11:07
 5/56 anonim ***** válasza:
95%
A kezdetekkor néztem, valamivel előtte ért véget a Dallas, szóval amolyan Dallas-pótló volt számomra. Én már a közepénél abbahagytam volna az egészet, nem is néztem onnantól, jó magyar mentalitás szerint annyi bőrt lehúztak erről a szarról, hogy a második felétől röhej az egész.
2020. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
87%
Már rég abba kellett volna hagyni.
2020. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
90%

Az elején néztem pár évig. Aztán évekkel később emlékszem, hogy kb nem volt olyan rész, hogy ne kérdeztem volna meg magamtól, hogy "mi ez a hülyeség?" Aztán egy nap rájöttem, hogy én vagyok a hülye, hogy ezt nézem, és onnantól soha többé. Nem hiányzott már.

Nem fikázni akarom, mert az elején tényleg szerettem.

2020. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%
Én nem foglalkoztam vele soha, de a nagyanyám nézi és nagyon szereti. Szerintem hiányozni fog neki. Már ha megéri a nyarat, mert bár jól tartja magát, bőven elmúlt 80.
2020. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ez csak felmerült, mint lehetőség, nincs 100%-osan eldöntve még.

Én amúgy a kezdetek óta nézem. De az utóbbi időben tényleg nem olyan már mint régen. A szereplők 90%-át is már lecserélték. A történések is elég gagyik, unalmasak néha. Inkább csak megszokásból szoktam nézni.

Így bánom is meg nem is, hogy ha vége lesz.

2020. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
#9: Már nyilatkozott Kolosi Péter: [link]
2020. nov. 30. 11:40
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!