Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érti meg, hogy én...

Miért nem érti meg, hogy én már nem akarok vele többet beszélgetni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete összevesztem egy barátnőmmel akit nemrég ismerek, olyan 2-3 hónapja. Az ok amiért “összevesztem” vele, mert kibeszélt engem és barátnőm a hátam mögött, azt mondta, hogy csak kihasználom és csak akkor fordulok hozzá amikor nincs más (pedig ez nagyon nem így volt).

Megelégeltem, hogy ilyenek állít rólam miközben jókat beszélget rólam másoknak, megírtam neki, hogy vége és hagyjon békén aztán elmagyaráztam neki miért. Ezután mégtöbb dolgot a nyakamba zúdított, hazugnak hívott stb. Ez nagyon rosszul esett, ezért le is tiltottam. Gondoltam ezután már többet nem kell vele tárgyaljak, pár napja az instagramomra is ráírt ott is tiltottam, most a privát instagramomra ír, amit nem is tudom honnan tud.

Elmondtam neki szépen és érthetően, hogy én nem keresem társaságát, erre elkezdett könyörögni, kuncsorogni stb. Ezen a ponton már zaklat és nem tudja megérteni, hogy én már nem akarok vele barátkozni ezek után.



2020. dec. 6. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem ért a szép szóból, beszélj a szüleivel. Ha még mindig nem történik semmi, zaklasd ezzel a szüleit jk :D De azért ha huzamosabb ideig nem történik semmi nyugodtan párszor beszélgethetsz erről a szüleivel, hogy már ők legyenek kínos szituációban. Ha őket sem érdekli, és még mindig nem történt semmi változás..Hát, a szép szóból nem értett, szóval még mielőtt elküldenéd melegebb éghajlatra (ami talán bunkó megoldás lenne, viszont ha nem hallgat másra talán hatékony is), akkor még mindig ott a lehetőség hogy amennyiben ezt iskoldaidőben teszi jelzed az osztályfőnöködnek, vagy az ő osztályfőnökének, igazgatónak, meg még a 75. C lépcsőházi mosdó takarítónőjének is. :D
2021. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!