Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szóltok hogy annyi a...

Mit szóltok hogy annyi a szilveszteri buliknak? 8 órás kijárási korlát marad, 10 fős korlát marad, minden köztéri és szórakozóhelyes bulinak ezzel ANNYI?

Figyelt kérdés
Mondjuk ÉN örülök neki, amúgy sem értem mit ünneplünk azon hogy elmúlt 1 év, inkább sírni kéne.
2020. dec. 7. 15:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Ez tulajdonképpen már nyár végén borítékolható volt.
2020. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%
Helyes!
2020. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
2020. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
49%

A barátaimmal mi lemegyünk egy vidéki nyaralóba tűzijátékozni, egyelőre tizenkét ember jelzett vissza.

Abszolút feleslegesnek tartom azt a hisztériát, ami jelenleg zajlik, és már így is eleget elvett tőlem. Semmi kárunk nem lesz abból, ha összeülünk egy jót beszélgetni és együtt lenni.

2020. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is oké, viszont így az is elvárható, hogy szenteste és karácsonykor is maradjon a korlátozás.
2020. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

" egyelőre tizenkét ember jelzett vissza."


csak egy szomszéd kell aki rátok hívja a kékeket és a 12 máris gond...

2020. dec. 7. 15:27
 7/35 A kérdező kommentje:

"viszont így az is elvárható, hogy szenteste és karácsonykor is maradjon a korlátozás"


marad. 99%.

meg aztán karácsonykor ki mászkál 8 után? senki.

2020. dec. 7. 15:27
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
Jelen körülmények között ez van. Ez jó döntés. Az nem volt jó, hogy ősszel szabadjára engedték az egészet. És ezért tart most itt a dolog. Itt most már nem nagyon lehet mit csinálni, így is nagyon magas az esetszám.
2020. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
szerintem egy 20.000-es meccs csak elkélne nem?
2020. dec. 7. 15:29
 10/35 anonim ***** válasza:
55%

#6

Tekintve, hogy a környéken egy se lesz, hívja csak. Őszintén én már rohadtul unom, hogy bele akarnak szólni az életembe ilyen módon. Aki fél, szíve joga, de ne vegyék el mástól a kimozdulás bármilyen lehetőségét. Egyébként szerinted bárki megszámolná az embereket? Ha ki is jön bárki, addig leküldünk pár embert a pincébe. :D


#7

Én mondjuk mindig szoktam, mert gyönyörű az éjszaka kivilágított városkép. Sajnos idén elmarad, de a legtöbb ember amúgy se megy aludni 20:00-kor.

2020. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!