Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kínai származású emberek,...

Kínai származású emberek, hogy randiztok? Mi a szokás?

Figyelt kérdés
L
2020. dec. 10. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem, hogy itt sok kínai lenne...
2020. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
美国星期一公布的制裁名单包括14名中国全国人民代表大会常务委员会副委员长:蔡达峰、曹建明、陈竺、白玛赤林、丁仲礼、郝明金、艾力更·依明巴海、吉炳轩、沈跃跃、万鄂湘、王晨、王东明、武维华和张春贤。
2020. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
A #2-es tökéletesen leírta. 😊
2020. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ja...tökéletesen...

Mit kezdjen szegény kérdező azzal, hogy:

"Az Egyesült Államok által hétfőn bejelentett szankciós listán a Kínai Nemzeti Népi Kongresszus Állandó Bizottságának(ezt nem biztos hogy jól fordítottam) 14 alelnöke is szerepel: *14 név amit most nem bogarásznék ki.* "


Mivel lány vagy kérdező, így könnyebb dolgod van. A kínai fiúk/férfiak jobban engednek a hagyományoktól való elszakadásnak, és lépnek ki a zárt közösségekből. Semmivel sem nehezebb, mint bármilyen más srácot felszedni.


Férfiként viszont nehezebb lenne. A hölgyek sokkal nagyobb fejmosást kapnak, ha nem kínai férfit választanak maguk mellé.

2020. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt írta a 2-es:


Az Egyesült Államok által hétfőn bejelentett szankciós listán szerepel a Kínai Nemzeti Népi Kongresszus Állandó Bizottságának 14 alelnöke: Cai Dafeng, Cao Jianming, Chen Zhu, Bai Ma Chilin, Ding Zhongli, Hao Mingjin, Ai Ligen Yiming Bahai, Ji Bingxuan, Shen Yueyue, Wan Exiang, Wang Chen, Wang Dongming, Wu Weihua és Zhang Chunxian.

2020. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem hencegnek a farkuk méretével
2020. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

A 2. Válaszoló vagyok.


Kuurvajót röhögtem, hogy lefordítottátok. :D Szerintem még így is én segítettem a legtöbbet.

2020. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!