Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik a legértelmesebb csoportok...

Mik a legértelmesebb csoportok a facebook-on?

Figyelt kérdés
Introvertált övezetnek tagja vagyok, ott sok építő beszélgetés van.

2020. dec. 17. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy mi érdekel.
2020. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Tudnék olyanokat mondani amik mindenkit kiakasztanának, de provokatív jelleg nélkül mondjuk a Bonsai hobbi csoportok, vagy más egyébb nyugalmat és türelmet igénylő hobbicsoportok.


Tudományos jellegű csoportokat biztos nem mondanék, leginkább a sznob lenéző hangulat a jellemző, sokan csak azért tagjaik az ilyen csoportoknak, hogy okosnak érezhesség magukat.

2020. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oklahoma válasza:
88%

A legtöbb csoportban vannak kötekedő, mindent mindenkinél jobban tudók.

Lépj be többe, tölts el egy kis időt, kommentelj és meglátod, hogy miként viselkednek. Ha nem tetszik, egy gombnyomás és kiléptél. Még észre sem veszik....

2020. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a családfakutatással foglalkozó csoportokat szeretem, mivel hobbiszinten ezzel foglalkozom. Sokat segítünk egymásnak, tapasztalatokat cserélünk. De nyilván ez nem mindenkit érdekel.
2020. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!