Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mennyire számít hibának...

Ez mennyire számít hibának instagramon?

Figyelt kérdés

Szeretnék kitenni kettő képet instára. Egy komoly kamerával készült, elégge jó minőségű képek. Elkezdtem szerkesztgetni őket (2 nap különbséggel), és arra jöttem rá, hogy nem passzolnak össze. Az egyik kép komoly, és ott próbáltam kicsit komolyabbra szerkeszteni, azaz sötétebb, komorabb a kép. A másik kicsit barátságosabb, ahol a színeket is kicsit élénkítettem, melegebb is a kép , barátságosabbak a színek. Az én ízlésemnek nagyon megfelelnek, és teljesen meg is vagyok velük elégedve.

Csak azon gondolkodom, hogy a kettőt érdemes-e együtt kitenni? Mivel ugyan az a ruha van rajtam (max annyir, higy az egyiken van rajtam kabát, a másikon nincs), aki helyi, az felismeri, higy ugyan abban a parkban keszült a két kép. Csak olyan, mintha más lenne az időjárás, azaz ha a kettő együtt van, feltűnő, hogy eléggé meg vannak szerkesztve. Szerintetek ez mekkora hiba? Persze nem ég és föld a kettő között a különbség, de azért aki szemfüles, az elég könnyen észreveszi.


Viszont egyenként is furán néznének ki, mert tematikailag kiegészítik egymást (az egyik sétálós, távolba nézős, a másik ülős, kamerába nézős), egyenként kicsik furák lennének.


(Ha az segít, az egyik kép barnásabb árnyalatú, a másik kékebb, hidegebb árnyalatú)


Még kezdő fotós vagyok, első sorban csak insta képekkel foglalkozom :) 19/F



2020. dec. 29. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Posztold külön őket ne egybe :)
2020. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. dec. 29. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyiket oszd meg story ban, másikat hírfolyamban
2021. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!