Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megfigyeltétek már, hogyha a...

Megfigyeltétek már, hogyha a Facebook nem jelzi a szülinapotokat, akkor rokonok, ismerősök megfeledkeznek róla?

Figyelt kérdés
Decemberben így jártam.

2021. jan. 3. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Bár ha ki is jelzi, akkor is egyre kevesebben írnak már nekem. Kb csak a szüleim, párom és a nagyszüleim tudják fejből. Baràtnőim sem.
2021. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Pont ezért rejtettem le Facebookon. Utálom ünnepeltetni magam.
2021. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból én is beállítottam, hogy ne legyen nyilvános, de megdöbbentő, hogy ennyire nem tudta senki. Szerintem idénre is így hagyom, aki fontos, úgy is tudja mikor van.
2021. jan. 3. 16:40
 4/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Amúgy nem is értem. Ha amúgy a hatvanhatodik ágú rokon, vagy egy ismerős, akivel egy buliban ittatok anno 2 éve, amúgy sem tudná a szülinapod, és te sem fordítva, akkor meg, nem mindegy?

Én meg nem is szoktam nem közeli ismerősöket sem felköszönteni, én személyesen szoktam, még akkor is, ha az alkalmazás "szól" hogy eksön van.

Max olyan közeli rokont, ismerőst szoktam, akivel tudom, táv vagy valami miatt sokáig nem fogok találkozni.

2021. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azon lepődtem meg, hogy unokatestvérek egy része, nagybátyámék még ennyi idő után sem tudják, mikor születtem. Pedig egy jó ideje már a család tagja vagyok. :)
2021. jan. 3. 16:55
 6/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Lehet te még nem voltál elfoglalt.

Én még a saját névnapomat is volt hogy elfelejtettem, pedig csak a vizsgáimra készültem.

Nem vagy a világ közepe, és pláne nem mások életének közepe. Te az összes rokonod szülinapját fejből, álmodból felkeltve tudod? Dehogy tudod.

Gondolom még 20 sem vagy, csak egy kis taknyos ostoba hisztizik ilyenen, már bocs.

2021. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
#6: Miért kell így írnod? Nem is hisztizett, csak leírta amit tapasztalt.
2021. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
A stílus kicsit tényleg nyers, de igaza volt a 6-osnak. Még mielőtt elkezdene valaki ezen sopánkodni, tegye fel magának az illető a kérdést, hogy ő hány ismerőse szülinapjára emlékezik fejből.
2021. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, #6 tényleg elég bunkó vagy, “már bocs”. Mindig csak olyat várok el mástól, amit én magam is tudok teljesíteni.
2021. jan. 3. 17:23
 10/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
35%

Hát persze. :D

Arra még nem gondoltál, valaki borzalmas abba, hogy megjegyezze ezeket? Én is imádom a legjobb barinőmet, de csak azt tudom, tavasszal van valamikor a szülinapja. Az fb-n megnézem már tavasz elején, veszek neki valami szépet, kitalálok egy programot, és ennyi. Örülök hogy férjemét és a magamét tudom.

Te meg nagyon ráérsz, és azt várod, ezt a neked fontos dolgot megjegyezzék.

elárulom, szerintem azok a rokonok inkább saját gyerekük, legjobb barátaik szülinapját jegyzik meg, mint valami huszadágú rokonét.

És nem túlzás, hisztizel mint egy fürdősqva :D

2021. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!