Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen társas tevékenységek,...

Milyen társas tevékenységek, programok vannak, amiket a jelen helyzetben is lehet élvezni meglévő társaság nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem is lenne igényem társaságra, a környezetem és a pszichológusom is ajánlotta. Viszont semmi ötletem nincsen, hogy most mégis mit lehet csinálni, hiszen kb. minden zárva van és sehol semmi, sehol senki.
2021. jan. 16. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Túrázás, sport - futás, házibuli :D.
2021. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meglévő társaság nélkül, tehát úgy, hogy nincsenek rokonaid, barátaid, ismerőseid akikkel közös programot szervezhetsz.
2021. jan. 16. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Mi a helyzet a képzelt barátokkal? Ők már nem is elég jók neked?
2021. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha ha ha ha
2021. jan. 16. 19:36
 5/8 anonim válasza:
a valasz engem is erdekel
2021. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy es ferfi vagy no?
2021. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi sétálni megyünk a családdal (maszkban), akikkel nem élünk együtt. Illetve sokat társasozunk a barátainkkal online, pl. boardgamearena.com-on van több ingyenes játék, vagy Steamen van a Tabletop alkalmazás, egyszer kell megvenni, de utána bármit lehet játszani szinte, ha szeretitek a rajzolós dolgokat, akkor skribble.io nagyon vicces, ha sokan összejövünk, mostanában Among us-ozni is szoktunk. Az egyik társasággal kijelöltünk egy napot (szombat este), amikor mindenki igyekszik ráérni, és akkor játszunk, dumálunk. ehhez persze az kell, hogy a többiek is nyitottak legyenek erre, de nekünk ez így nagyon jó, mert van mit várni, és nem távolodunk el egymástól. A páromék a munkatársaival kézműves söröket szoktak rendelni, és bizonyos időnként online sörkóstolókat tartanak.
2021. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Jah, most olvastam a második kommentedet. Attól még az online közösséggel játszás szóba jöhet, biztos facebook csoportban vagy itt is találsz hozzá társakat.
2021. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!